313. Kas gan būtu tas "jaunais cilvēks"?


Nebaidieties lūgt

Lūgšana ir visai populāra un izplatīta reliģiska prakse pat pie pagāniem (Mt.6:7). Tomēr Dievs apsola svētīt vienīgi tās lūgšanas, kas izteiktas Viņa noteiktā veidā un vārdos, kas ir Viņam tīkami.

nebaidieties lūgt

Tāpēc, ja jūs gribat, lai Dievs uzklausītu jūsu lūgšanas, runājiet ar Viņu tā, kā Viņš to noteicis. Tas var nozīmēt arī to, ka Dieva vārds pilnībā izmaina un pārvērš jūsu patreizējos uzskatus un attieksmi pret lūgšanu (Rom.12:2).

Tad nu esiet gatavi! Dieva mācība par Viņa brīnišķīgo lūgšanas dāvanu tik ļoti atšķiras no plaši izplatītajiem ieskatiem par lūgšanu, kādi jums, iespējams, ir patreiz, ka jūs varētu izsaukties līdz ar kādiem no Kristus mācekļiem: “Šie vārdi ir smagi, kas viņos var klausīties?” (Jņ.6:60).

Tomēr nebaidieties lūgt. Ja jūs pirms lūgšanas lasāt dzīvo Dieva vārdu, Dieva Gars jūs mudinās lūgt un iedrošinās jūs tuvoties Debesu tēva tronim ar prieku un paļāvību. Ja jūs lūgšanā sarunu ar Dievu uzsāksiet ieklausoties Viņa vārdā, jūs varēsiet iegūt “Kristus prātu” (1.Kor.2:16). Kad Kristus vadīs jūsu domas un lūgšanas, jūs pilnībā piedzīvosiet Jēzus apsolīto lūgšanas prieku: “Ja jūs paliekat Manī un Mani vārdi paliek jūsos, jūs varēsit lūgt, ko gribat, tas jums notiks. (Jņ.15:7).

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.