168. Kādēļ Dievs tev dara visu labu?


Melnādaina sieviete Dieva lomā ir nepieņemama

Dedzīgi kristieši pauž sašutumu un jūtas aizvainoti, ka uz kinoekrāniem drīzumā iznākošajā filmā Dieva lomu atveidošot melnādaina sieviete.

Melnādaina sieviete Dieva lomā ir nepieņemama


Filmu kompānijas Lionsgate publiskotais ieskats ekranizētā Viljama Pola Janga romāna “Būda” kinodarbā, kurā redzams, ka Tēti (Dievu Tēvu) atveido afroamerikāņu aktrise Oktāvija Spensere, kristīgiem ļaudīm neesot pieņemams.

Bibliskie kristieši uzskata, ka “Būda” sagroza Svētajos Rakstos atklāto izpratni par Trīsvienīgo Dievu un pieviļ daudzus ar universālisma maldiem, ka visi “labie” ļaudis nonākšot paradīzē, esot jānodedzina.

Šī nebūt nav pirmā reize, kad Holivudas filmu veidotāji Dievu attēlo kā sievieti. Tā gadsimtu mijā Kevina Smita komēdijā “Dogma” Dieva loma bija kanādiešu dziedātāja Alanisa Morisete.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Melnādaina sieviete Dieva lomā ir nepieņemama”

  1. Cody:


    Šodien noskatījos šo filmu. Dažus gadus atpakaļ biju lasījis šo grāmatu Jauka filma, nobirst asara skatoties. Īstajā brīdī Tēvu attēlo vecs indiānis.

  2. gviclo:


    Dievu vispār nebūtu jāattēlo, jo to nav iespējams attēlot. Tomēr ironija ir tāda, ka dēļ attēlojuma veida “ticīgie” ir gatava viens otru pat piežmiegt.

    Ar cieņu,
    gvicloLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.