203. Ko Bībele māca par Jēzus uzkāpšanu debesīs?


Kristietība nogalina

Fragments no Archija Webloga:

…šī bija tā retā reize, kad ieslēdzu Radio. Autopreset stacijas, uzlika diezgan daudz. Šķirstīju visām pāri un apstājos uz vienas – Kristīgās radio.

kristietība nogalina

Pa radio runāja viens vīrs, baigais svētais sludinātājs (viņš to teica, ka viņš nav vairs grēcinieks, bet tagad jau svētais 13 gadus). Lasīja ik pa brīdim baušļus no Bībeles. Vai arī pantus. Velns sazin ko, bet es tikai klausījos. Reāli šitie visi cilvēki ir sagājuši sviestā. Bļāva viņš, ka ja vecāki tevi pamet, tad Dievs tevi nepametīs nekad.

Žēl, ka Dievs nevar piedāvāt mītni, pārtiku. Viņš var piedāvāt tikai mīlestību. Un kristietība mūsu tautiņai arī tika piedāvāta ar mīlestību. Tikai aiz mīlestības paslēpās zobeni un šķēpi. Dievs ir kā atkarība. Kāda sūda pēc kaut vai uz cigarešu paciņām raksta, ka smēķēšana nogalina, bet kāpēc uz baznīcām neraksta uzrakstus kristietība nogalina. Tāpēc varētu iesākt akciju, izlikt visur kur vien var izlikt šos uzrakstus.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Kristietība nogalina”

  1. nad2000@gmail.com:


    jā, un tā mīlestība arī nav jau par pliku paldies. tā ir nosacīta. tīrais nieks – lasi svētos rakstus, tici tiem pekstiņiem, bāz savu degunu citu cilvēku privātajā dzīvē. sievietes un cilvēkus ar izteiktāku ādas pigmentāciju noniecināt vairs nevajag – nav vairs viduslaiki un bībele nav burtiski jālasa. Bet tos zilos gan vajadzēs ar sūdiem nomētāt “ģimenisko vērtību” vārdā, jo tas ir grēks – tā rakstīt neburtiskajā lasāmvielā.
    Un viss būs piedots, arī gan pie nosacījuma, ka nenoliegsi abrakadabriskās trīsvienības vienu no sastāvdaļā…
    nu nē! Labāk ticēt nūdeļmonstram http://www.venganza.org/

  2. talyc:


    :D:D:DLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.