112. Ko Dievs aizliedz šajos baušļos?


Jāņa evaņģēlija komentārs latviešu valodā

Augsburgas ticības apliecības Ķekavas luterāņu draudze izdevusi mācītāja Ilāra Plūmes sarakstīto grāmatu “Jāņa evaņģēlija komentārs”.

Jāņa evaņģēlija komentārs latviešu valodā


Jāņa evaņģēlijs sarakstīts, lai sniegtu kristiešiem padziļinātu izpratni par Jēzus dzīvi un darbību, kas palīdzētu kristiešiem atbildēt uz arvien pieaugošo maldu mācītāju propagandu. Daudzējādā ziņā maldīgās tā laika reliģiskās idejas atgādina mūsdienās plaši izplatītas domas. Tādēļ Jāņa evaņģēlijs mūsdienās ir kļuvis īpaši aktuāls.
,
Šī grāmata nepretendē uz oriģinalitāti, bet drīzāk tās ir citu labāko autoru veikuma apkopojums, kas sniedz ekseģētisku, vēsturisku un mūsdienu jautājumus adresējošu Jāņa evaņģēlija izklāstu.

Ilārs Plūme sevi uzskata tikai par kalpu, kurš kā nu prazdams, ar savām ierobežotajām spējām un zināšanām ir centies pildīt savu pienākumu – palīdzēt kaut nedaudz dziļāk un nopietnāk ieskatīties tajā neizsakāmajā bagātībā, kuru Dievs mums dāvinājis Jāņa evaņģēlijā.

Izdotā grāmata ir tikai pirmā daļa, kurā apskatītas Jāņa evaņģēlija pirmās sešas nodaļas, un mācītājs Ilārs Plūme patlaban aktīvi strādā pie tās turpinājuma.

Šis evaņģēlija komentārs ir vispirms adresēts draudžu locekļiem, tiem pieejamā veidā, kā arī visiem citiem interesantiem.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

6 atsauces par “Jāņa evaņģēlija komentārs latviešu valodā”

 1. Cody:


  Kad un kur varēs nopirkt šo grāmatu?

 2. Roberto:


  Šo grāmatu noteikti var iegādāties Augsburgas ticības apliecības Ķekavas luterāņu draudzē par 10 EUR, vai pieprasīt grāmatu veikalos (īpaši kristīgajos)

 3. amazing:


  Tikai tajā draudzē grāmata ir nopirkama? Vai vajag rezervēt?

 4. Roberto:


  Grāmata ir “tikko” iznākusi un vēl nav tuvu “izpārdots” slieksnim.

  Es pieņemu, ka jau samērā “drīz” to varēs nopirkt arī Rīgā.

 5. Cody:


  Grāmata jau nopērkama baptistu kioskā Lāčplēša ielā 37. Žēl, ka nesadarbojas ar pasta stacijām.

 6. Cody:


  Šodien baptistu kioskā (tomēr izskatās pēc kārtīga veikala) nopirku šo grāmatu. Iepriekš izlasījis skaidrā un saprotamā valodā “Mēs skatījām Viņa godību”, vēlējos vēl kādu Ilāra grāmatu izlasīt. Kā par brīnumu tur atradu iepriekš neminētu “Ticība un dzīve zem krusta”, kas izdota 2016.gadā. Laipni veikala darbinieki pastāstīja par jaunumiem. Tādēļ vēl iegādājos Roberta Feldmaņa Jaunās Derības Personas.
  Nu būs lasīšana lielajās Ziemsvētku brīvdienās.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.