295. Kāds nolūks kristībā ir ūdenim?


Īpaši vērtīgās sludinātāju krosenes

Fotogrāfiju koplietošanas vietnē instagram.com izveidots konts preachersnsneakers, kur redzami dažādi sludinātāji, valkājot nesamērīgi dārgas krosenes.

Īpaši vērtīgās sludinātāju krosenes


Pilsoniskās žurnālistikas redzeslokā nonākuši populāri ASV lieldraudžu sludinātāji, kuri labklājības evaņģēlija aizsegā atļāvušies nekautrīgi valkāt populāru zīmolu sporta apavus, kuru cena ir neadekvāti augsta.

Izdevies atklāt, ka vairāku garīdznieku izvēle kritusi uz vismaz tūkstoš dolārus vērtām krosenēm. Tā “Relentless Church” mācītājs Džons Grejs nav smādējis pat 5611 un 3721 ASV dolārus vērtus botas. Savukārt ”Zoe Church” mācītājs Čads Vīčs valkājot kedas par 2516 ASV dolāriem, bet “Redemption Church” mācītāja Rona Karpentera krosenes novērtētas par 1099 ASV dolāriem.

Bez tā ari noskaidrots, ka lieldraudzes “Mosaic” mācītāja Ervina Makmanusa botas ar atlaidi maksājot 999 ASV dolārus un ”Elevation Church” mācītājs Stīvens Fartriks izvēlas krosenes par 965 ASV dolāriem.

Birkas: , , , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Īpaši vērtīgās sludinātāju krosenes”

  1. Roberto:


    Interesanti būtu uzzināt kādus apavus valkā jūsu draudzes mācītājs.

  2. Rasma:


    Ja mācētu šaut…..visus šos viltus praviešus ietu un vnk NOBLIEZTU….cik sabojātu likteņu….man vienalga kas viņiem kājās – zārkā es viņus redzētu!!!Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.