336. Vai arī liekulis var saņemt grēku piedošanu?


Pasaulē apmeklētākās kristiešu draudzes

Kristīgā organizācija “Leadership Network” noskaidrojusi, kuras patlaban ir pasaulē apmeklētākās kristiešu draudzes, ņemot vērā uz dievkalpojumiem ieradušos skaitu vidēji nedēļā.

pasaulē apmeklētākās kristiešu draudzes


Saskaņā ar jaunāko izpētes rezultātiem starp pirmajām trīspadsmit apmeklētākajām mega draudzēm ir iekļuvušas tikai tās, kas atrodas Āzijā un Āfrikā.

Tā 1958. gadā dibināto draudzi “Yoido Full Gospel Church” Seulā (Dienvidkorejā) ik nedēļas apmeklē 480 000 cilvēku. Draudze pieder pie vasarsasvētku draudžu savienības “Assemblies of God”.

Dienvidkorejā (Seulā) atrodas arī cita milzīga 1984. gadā izveidota draudze. Tā ir prezbiterāņu draudze “Onnuri (All Nations) Community Church”, kuras dievkalpojumus nedēļā apmeklē 75 000 baznīcēni. Tikpat apmeklēta ir 1973. gadā radītā harizmātu draudze “Deeper Christian Life Ministry”, kas atrodas Nigērijā (Lagosā).

Ceturto un piekto vietu ar 70 000 lielu apmeklētāju skaitu dala divas draudzes no Indijas – 2005. dibinātā “Calvary Temple Church” un 1968. gadā izveidotā “New Life Church”.

Tām seko Filipīnās esošā draudze “Victory Metro Manila”, kas radīta 1984. gadā un kuru nedēļā vidēji apmeklē 65 000 cilvēki, kā arī “Jesus Celebration Center” Kenijā un “Pyungkang Cheil Presbyterian Church” Korejā ar 60 000 baznīcēniem.

Birkas: , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.