171. Ko otrais ticības loceklis mums māca?


Aizliedz Lieldienu dievkalpojuma reklāmu

Kalifornijā, Orindžas apriņķī (Orange County) ir aizliegta informācija par Lieldienu dievkalpojumu, jo tur minēts vārds “Jēzus”.


Aliso Vjeho pilsētas draudze Compass Bible Church bija uzņēmusi 30 sekundes ilgu reklāmas klipu, ko plānoja rādīt Orindžas 45 kinoteātros pirms kinofilmām. Reklāma aicināja kinoteātru apmeklētājus atnākt uz Lieldienu dievkalpojumu un pārdomāt: “Kas pirms 2000 gadiem notika ar Jēzu Kristu?” un “Kāpēc mēs ticam, ka mirušie var augšāmcelties?”.

Kinoteātrus pārstāvošā aģentūra izteikusies, ka šī ir pārāk pretrunīga reklāma un tā varot aizvainot atsevišķus kino apmeklētājus, jo saturot strīdīgus materiālus.

Compass Bible Church draudzes mācītājs Maiks Farabess paskaidroja, ka aizliedzēji esot teikuši, ka reklāma esot ļoti laba, taču no tās noteikti vajagot izvākt Jēzus pieminējumu. Mācītājs vēl piebilda, ka šo kinoteātru politika esot tāda: nepieļaut reklāmu, kurā būtu pieminēta kristietība vai Jēzus.

“Taču mums Lieldienas nav tikai pavasara līksmība. Tā ir pati nozīmīgākā diena cilvēces vēsturē, un mēs no šī uzskata neatkāpsimies. Žēl gan, ka pamats, uz kura ir uzcelta mūsu valsts, tagad zināmām aprindām ir kļuvis “pārāk pretrunīgs”,” piebilda mācītājs Farabess.

Get the Flash Player to see this player.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.