198. Kas ir mūsu Pestītāja paaugstināšana?


Formulas Bībelē

Netiesājiet, lai jūs netopat tiesāti. (Mt.7:1)

Formulas Bībelē


Glābjoties no ikdienas grūtībām un sarežģījumiem bieži gribas patverties zem kādas gatavas formulas. Vai Svētajos Rakstos tādu var atrast?

Vai nebūtu lieliski, ja Bībelē būtu iekļauts pielikums ar precīzām norādēm, kādam jābūt īstam kristietim. Tad varētu pat notēlot vai izlikties par patiesu kristieti.

To labi ataino, piemēram, farizeji. Viņi tik labi zināja, ko un kā pareizi jādara, un kā jāuzvedas Dievam tīkami, ka pat Pestītājam Jēzum Kristum spēja aizrādīt un sniegt padomus. Vēl vairāk, viņus pārņēma sašutums par Kunga Kristus rīcību, jo Viņš uzdrošinājās neievērot to, kas rakstīts farizeju Bībeles pielikumā.

Arī mūsdienās mēs varam atrast dažādus Bībeles pielikumus, un šādas mērauklas Bībele dēvē par pašizdomātu dievkalpošanu.

Tā nu tiesu arvien spēj spriest tas, kurš zin kā jādara. Bet kā tad galu galā ir jādara! Arvien taču atradīsies kāds kuram nevarēs izpatikt, nemaz nerunājot par Dievu. Vai tad Dieva baušļi ir izpildāmi? Vai baušļu pārkāpšanu kompensēs pašizdomātu pielikumu ievērošana?

Uz to atbild mums Tas, kurš zin kā jādara. Viņš mirst pie krusta Golgātā un dāvā grēku izbiedētajiem formulu zem kuras patverties ikdienas.

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.