Ieskaties

40 komentāri par “e-volūcija

 1. ir izaicinoša,napig vēl nav novākta,ja kādā baznīcā tāda būtu pie sludinājumu dēļa izkārta ,jau sen būtu norauta.

 2. Roberto, uz ko tad tā bilde tevi izaicina? Tajā bildē neko TĀDU redzēt nevar…

 3. Jenoc, napig tā ir jānovāc vai pareizāk sakot jāizņem?! Bet pašu rakstu tu vispār izlasīji???

 4. kāc sakars ar to labo rakstu tam pavedinoši uzbudinošajam bābietim?ja tu ,Gerda esi sieviete,tad protams tev viņa neliekas uzbudinoša,bet normali orientētam vecim apgrēcība var sanākt,ja ir kāda ero vai porno atkarība.

 5. nu ja,tie sīkie,kas apgrēcinās,par tiem,kuriem šitādas bildītes ir kā pīlei ūdens es jau neuztraucos:)

 6. Draugs jenoc, šāda bilde tiešām apgrēcina, tāpat kā visa pārējā pasaule apgrēcina. Tādas bildes nevajadzētu aplūkot, vai meditēt lūkojoties uz to.

 7. nu bet tad jau saliekam tādas bildes baznīcā vietā kur viņas ienākot uzreiz priekšā parādās,līdzīgi,kā tas ir šinī portālā,un sakam,ka nevaig uz tām skatīties un meditēt.nesaprotu loģiku,kāpēc tas,kā ir pasaulē jāņem par paraugu tam kā var darīt kristīgā pasākumā ,kā šis portāls piemēram.jautājums paliek atklāts,ja mani šādas bildes apgrēcina,atdzīvina mani kādu atkarību,no kuras es netieku vaļā,tad kāpēc man uz tādām jāuzdurās baznīcā,vienalga virtuālā vai nē.vai jūsu prāt jums būtu pareizi arī gaļu ēst kāda klātbūtnē,kurš savā ticības vājumā to redzot apgrēcinās,to pamatojot ar to,ka redz pasaulē tā dara.

 8. draugs jenot, vai Tu domā šīs dzives laikā “tikt vaļā” no “kādas atkarības”, kura tiek saukta par iedzimto grēku?

 9. Roberto, vai Tu tiesām domā, ka nav jācīnās ar grēku sevī, jo tāpat jau paliksim iedzimtajā grēkā, tas jau velk uz visatļautību. Kā tur vienā vietā bija Bībelē- tad jau varam grēkot, ja mūsu grēki tiks piedoti…

 10. mīļā Svilpaste, Tev ir taisniba – grēkot nav labi…

  es katru elpas vilcienu grēkoju un Tu?

  starpcitu grēki nav tikai tie āreji redzamie [2.bauslības galdiņš], bet gan viesiem redzamie, gan cilvēkam acij apsleptie – “domās, vārdos un darbos

 11. Es nenoliedzu, ka grēkoju, bet man nesimpatizē attieksme- tā kā no grēkošanas pilnīgi tikt vaļā nevaru, daru, ko gribu, un ja kāds man aizrāda – saku: “Atzīstu, man ir iedzimtais grēks, neko nevaru sev padarīt” un mierīgi turpinu grēkot.

 12. Pilnīgs support to jenoc. Es viņam piekrītu. Ieliksi rakstā tādā pat pozā vīrieti, tas varēs būt apgrēcinošs varbūt arī sievietēm. Bišku ir jādomā ar galvu. Malacis, jenoc!

 13. mīļā Svilpaste, vai Tu lūdzu varētu godīgi atbildēt: kā Tu spēj nedarīt to, ko grib miesas cilvēks?

  un vēl saki lūdzu: kā Tev veicās ar 1.bausļa pildīšanu ikdienā? [par pārējiem baušļiem parunāsim citreiz]

 14. viss ir oki :)
  – – –
  raksts tiem, kas lasa rakstus
  un :D…
  bildītes tiem, kurus bildītes “uzrunā”
  – – –
  kā sacīt jāsaka: e-baznīcā
  ir padomāts par visa
  vecuma ļautiņiem

 15. talyc,steidzies nu arī par zoofīliem padomāt,ieliec attiecīgās bildītes,kas viņus uzrunās laikā,kamēr jamie nespēs izdomāt,kā no “iedzimta grēka” tikt vaļā.

 16. Draugs jenoc, mēģināsim neieslīgt galējībās. Redzi, jau runāšana vien par šīm lietām apgrēcina.

 17. Draugs jenoc, es jau agrāk [augstāk] minēju, ka apgrēcina viss. Bet galējība būtu sekot tavam pēdējam ieteikumam, jo tas nekādi neizriet kā turpinājums no šeit paskatītās problēmas.

 18. nu zin,postmodernists tu vai,kādas jums te tās galējās robežas nevar saprast.ir jau protams kaut kādi slimi izvarotāji,kuri arī uz apģērbtu sievieti skatoties apgrēcināsies,tā tad nu būtu galējība,bet te ir runa par kailu sievieti,palasi galu galā kas ir rakstos teikts par kailuma “atklāšanu” utt.daudzus apgrēcinātu arī pavedinoši apģērbta sieviete,bet te ir kaila,pardon.galu galā pasāksiet jūs ar to,ka šī bilde kādus apgrēcina vai nē?varētu jau pameklet rakstu vietas,kur Jēzus izsakās par tiem,kuri apgrēcina tos “mazākos”,kas tic uz Viņu.

 19. Vo, tagad ir daudz labāk, čaumala bija arī pirms tam ok.
  Tik laikam Gerda būs depresijā, ka šo plikni nosedza, bet ir labāk!:]
  Ja par rakstu, pieminot evolucionismu, nevar nepieminēt kreacionismu, tas gan nav darīts. Kreacionisms uzskata, ka 6 24h dienās Dievs radīja pasauli ar visu tajā, un tas notika apmēram 6000 gadus pirms mums.

 20. draugi, varat gavilēt, mazā uzvara ir izcīnīta – jūsu sašutums par bildīti baznīcā ir uzklausīts un tai ir uzlikta cenzūra.

  taču sakiet, lūdzu, ko darīt mazākajiem, kas tic uz Jēzu un kurus apgrēcina ķeceru, viltus praviešu un maldu mācītāju atrašanās baznīcā? vai ir iespējams tik viegli tikt galā ar maldiem, viltu un ķecerībām, kuri ielavījušies baznīcā kā ar šo bildīti?

  P.S. tomēr attapīgajiem e-baznīcēniem ir atstāta iespēja aplūkot necenzēto bildi [tikai jāzina kur un kas jānodzēš vai jāuzspež]

 21. Robchik,nepievienosim tevis mineetajaam apgreeciibaam veel arii bildiishapgreeciibas.Paldies par nocenzeeto bildi.

 22. izmeest kjecerus,viltus pravieshus,maldu maaciitajus no avju pulka ir draudzes vecajo uzdevums,reku Paavils Timotejam maaca to dariit..

 23. Runājot par maldiem, ir jākonkretizē, vai ar “baznīca” ir domāta šī ebaznīca, vai kāda konfesija, vai kā… tad var skaidrāk spriest. Bet novirzieniem arī jābūt, lai būtu redzami jūsu starpā ticībā rūdītie. Ne visi maldi ir maldi, un ne visa “patiesība” uzskatos tāda arī ir… var uzskatīt piem., ka plaudēt slavēšanas laikā ir maldi, bet pēc Bībeles tie tādi nav, tas tikai viens piemērs.

 24. draugs wrc, tas ir bērnišķīgi uzskatīt, ka “plaudēt slavēšanas laikā” būtu maldi kristīgajā baznīcā.

  ar maldiem es domāju, piemēram, nespēju un nevēlēšanos izšķirt, ka Sv.Vakarēdienā saņem patiesu Kristus miesu un patiesas Kristus asinis.

 25. ar maldiem es domāju, piemēram, nespēju un nevēlēšanos izšķirt, ka Sv.Vakarēdienā saņem patiesu Kristus miesu un patiesas Kristus asinis.
  ————————————
  dēļ šīs te neizšķiršanas kristieši slimo un mirst,tā raksta Pāvils 1.Kor.11;30.tikai izskatās,ka ar “izšķiršanu” viņš saprot kaut ko atšķirīgu no luterāņiem,jo lai novērstu šo neizšķiršanas izraisīto Dieva sodu,kā pārmācību(32.pants),viņš iesaka “gaidīt citam uz citu”(33.pants),nevis uzskatīt,ka Vakarēdienā saņem patiesu Kristus miesu un asinis.

 26. Es ticu, ka tie nav lielākie maldi, par ko Roberto raksta, lai gan ir maldi, bet tie pestīšanu nelaupa. Tomēr, jo mazāk maldu, jo svētīgāka dzīve kristietim.

 27. draugi, visupirms atvainojiet, ka rakstu šo atsauci nevietā, t.i. pie e-raksta e-volūcija .

  esmu pilnībā pārliecināts, ka saskaņā ar Sv.Rakstiem nepareiza izpratne par Sv.Vakarēdienu izriet no izkropļotas izpratnes par Jēzus Kristus personu un Viņa darbu mūsu labā, un tas viss galu galā apdraud dvēseļu pestīšanu

  kādā citā vietā jau uzdevu jautājumu jenoc-am: kas tas par Jēzu, kurš nenāk ar Savu patieso miesu un patiesajām asinīm Vakarēdienā, un pēc jenoc-a vēlemes turpināt diskusiju, jau esmu uzsācis e-POLEMIKĀ e-tēmu “TICĪBA vai NETICĪBA?

  tad nu ar Dievpalīgu, līdz 10.aprīlim

 28. Ak vai aizkrāsojuši to nabaga čiksu lai ticībā vārgākie brāļi (un netradicionāli orientētās māsas) neapgrēcinātos… :D

 29. A kas tur bija par čīksu attēlota? :D :D :D biški nobremzēju!!!

 30. Paklau Gerda. Viņš tos radīja gan.Bet kur ir teikts ka 6 vienkāršās Mūsu dienās? Varbūt ka viņš ielika dabā programmu-molekula:atoms:šūna:amēba:daudzšūņi:utt.utjp. Kamēr savācās viens no pārejas posmiem-Homo sapiens(ko mēs iedomājamies par radības kroni-Svētie raksti to atbalsta,lai mūs nemulsinātu). Un ja Tu apstrīdi to ka cilvēciskās jūtas,skaistā daba visapkārt un jaukie dzīvnieki (interesanti-tie kurus mēs ēdam jeb tie kuri ēd mūs) ir radušies no vienas šūnas…tātad tu apstrīdi Dieva visvarenību,tātad viņš to nevar izdarīt no vienas šūnas,atoma,molekulas? Un ja Jēzus dzimis lai mūs glābtu? Kas notiks ar civilizācijām kuras pastāvēja pirms 2000 gadiem?

 31. neteikšu, ka es zinu, kādi bija autores motīvi, bet bet šis raksts ir melīgs un, domājams, arī slikta teoloģija, jo runā pretī labai zinātnei un cenšas uzlikt Dievam robežas, ko viņš var vai nevar izdarīt, balstoties uz vienkāršotu un burtisku Bībeles interpretāciju.

 32. ATWAR, Jēzus mira arī par tiem, kas dzīvoja pirms 2000 gadiem, jo ja esi lasījis Svētos rakstus, tad zini, ka Jēzus pēc nāves bija arī ellē, kur sludināja evaņģēliju un tur arī daudzi atgriezās un tika izglābti, bet tas bija vienreizējs pasākums, vairs tādi brīnumi nenotiks…

Atbildēt