90. Kas ir laulība?


Dievs zina visas lietas

Kādā fantastikas grāmatā ir attēlota dzīve zem diktatūras. Valdnieks turēja savu tautu bailēs ar kādu īpašu ierīci, kas šim diktatoram ļāva nolasīt visas savu padoto domas. Viņš labi zināja, ko katrs no viņiem domāja. Šis tirāns kontrolēja viņu domas un tāpēc visi no viņa paniski baidījās. Tas būtu briesmīgi – dzīvot šādā valstī.

Dievs zina visas lietas


Un tomēr mēs zinām, ka ikvienu mūsu dzīves brīdi Dievs, visu zinātājs, patiešām zina visas mūsu domas. Viņš dzird katru vārdu, ko mēs runājam. Viņš redz katru darbu, ko mēs darām. Ja citi cilvēki varētu paskatīties uz mums un tā vienkārši uzzināt visu, ko mēs esam sacījuši un darījuši savā dzīvē, tad mums būtu kauns iet pa ielu un kādu satikt.

Bet Dievs patiešām zina visas lietas. Mēs nevaram no Viņa noslēpt neko, nevienu no saviem grēkiem. Kad mēs par to domājam, mēs jūtamies atmaskoti un kaili, jo norautas visas mūsu maskas un izlikšanās. Tas mums liek justies ļoti nelāgi un neērti Viņa priekšā! Viņš visu zina, un ko gan Viņš par mums domā?

Jau ilgu laiku, pirms mēs bijām piedzimuši, Dievs jau zināja gan mūsu dzīvi, gan mūsu grēkus. Kad Viņš sūtīja pasaulē savu Dēlu kā Glābēju, tad Viņš jau iepriekš labi zināja par kādiem tieši grēkiem Viņam būs jāmirst.

Nav neviena grēka mūsu dzīvē, ko Viņš nebūtu zinājis un ko nebūtu ņēmis vērā, gādādams mums pestīšanu. Un to visu zinādams, cik daudz cilvēki grēkos un cik daudz mēs grēkojam, Viņš tomēr mums pasludināja pilnīgu piedošanu. Zinādams, cik vāji un necienīgi cilvēki mēs būsim, Viņš mūs tomēr mīl.

Vai mums nav jāpriecājas par tādu Dieva labestību? Dievs visu zinātājs, kas pazīst visu mūsu dzīvi, mūs nepelnīti mīl un rūpējas par visām mūsu vajadzībām. Āmen.

Birkas: , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.