231. Kādām ir jābūt vietējām draudzēm un to asociācijām?


Dabiskās zināšanas par Dievu. Vai tev ir?

Visiem cilvēkiem ir dabas dotas zināšanas un priekšstats par Dieva esamību, Viņa īpašībām un svēto gribu.


Šīs zināšanas rodas un pastāv tādējādi, ka cilvēks skata Dieva radīšanas darbus un vēro, kā Dievs brīnišķi pārvalda visu radīto, vada atsevišķi tautu un visas cilvēces likteņus. Turklāt katram cilvēkam ir sirdsapziņas balss, kas apliecina cilvēka atbildību Dieva priekšā.


Lasīt tālāk »Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

5 atsauces par “Dabiskās zināšanas par Dievu. Vai tev ir?”

 1. Ingars:


  nu nez, man gan, pirms es tā kārtīgi iepazinos ar kristietību dziļāk, nekā pēc virspusējiem spriedumiem, īpaši daudz neko tas nedeva, šīs dabiskās zināšanas, jā es ticēju Kaut kam, pat vēl vairāk meklēju Viņu austrumu reliģijās, bet tā vai citādi DABISKĀS ZINĀŠANAS PAR DIEVU MUMS NEKO PALIEKOŠU NEDOD

 2. talyc:


  …cilvēkam piemīt dabas dotas zināšanas par Dievu. Uz to pamata tomēr neviens nespēj just vajadzību pēc Kristus evaņģēlija un nevar tikt pestīts; cilvēks paliek mokošās sirdsapziņas varā, jo tas nedzird un netic evaņģēlijam.


  Lasīt tālāk »

 3. BXL ev.lut. diakona v.i.:


  Šie priekšststi tomēr var tikt atbildēti ne tikvien luterisms un citas konfesijas, bet arī citas religijas un ateisms, un visas atbildes ir samērā apmierinošas. Ateismam varētu būt grūtības ar pirmcēloni/ pirmkustnātaju, bet, kad pārvar to, tālakais iet kā pa sviestu.
  Bieži tas ir intuitīvs, vārdā nenosaukts ‘deisms’ — “es ticu ka [kosmosā] kaut kas ir”; “ir tāda enerģija” utml. — un tālāk relatīvisms.

 4. talyc:


  jā, jā:
  cilvēkam piemīt dabas dotas zināšanas par Dievu. …tomēr uz to pamata neviens nespēj just vajadzību pēc Kristus evaņģēlija un nevar tikt pestīts

 5. Ingars:


  tieši tā – sēdi uz kalna un meditē kaut visu mūžu, tik un tā pie Jēzus netiksiLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.