361. Kā parasti notiek sagatavošanās Vakarēdienam luteriskajā Baznīcā?


Atrod “lidojošā priestera” līķi

Atlantijas okeānā, 100 kilometru attālumā no Brazīlijas krasta miris atrasts katoļu priesteris Adelirs Antonio de Karli, tā dēvētais “lidojošais priesteris”, kurš aprīlī labdarības akcijas ietvaros uzsāka lidojumu krēslā, pie kura bija piesiets tūkstotis hēlija balonu, sestdien vēstī vietējie mediji.


Līķi atradusi kāda velkoņa komanda Riodežaneiro pavalsts piekrastē.

Drēbes, kurās atrasts mirušais, mugursoma un kurpes neatstāj vietu šaubām, ka atrastais tiešām ir de Karli, tomēr, lai saņemtu galīgo apstiprinājumu, tiks veiktas DNS pārbaudes, paskaidroja policijā.

Četrdesmit divus gadus vecais mācītājs gribēja pārspēt rekordu ilgākajam lidojumam ar baloniem, kas šobrīd ir 19 stundas, lai vāktu līdzekļus kravas automašīnu šoferiem paredzētas garīgas atpūtas pieturvietas celtniecībai.

Viņam līdzi bija GPS ierīce, satelīttelefons, peldošs krēsls, ūdens, ēdiens un enerģijas kapsulas, turklāt viņš ir pieredzējis izpletņlēcējs.

Katoļu garīdznieks 20.aprīlī izlidoja no Paranagvas, uzvilcis ķiveri, siltu kombinezonu un izpletni. Viņš pacēlās gaisā 6000 metru augstumā un tad nolaidās līdz aptuveni 2500 metru augstumam, lai dotos plānotajā lidojumā uz 750 kilometrus attālo Doradosu.

Taču negaidīti spēcīgs vējš, kura ātrums bija 65 kilometri stundā, viņu aiznesa citā virzienā, un, kad viņš pēdējo reizi sazinājās ar Paranagvas ostu, mācītājs atradās aptuveni 50 kilometrus no piekrastes. Tika uzsākti glābšanas darbi, bet tiem nebija sekmju. 29.aprīlī “lidojošā priestera” meklēšanas operāciju pārtrauca, glābējiem norādot – izredzes, ka de Karli izdzīvojis ir gaužām niecīgas.

Draugi neuzskatīja de Karli par “trako priesteri”, bet gan par pieredzējušu lidotāju un izpletņlēcēju, kas beidzis vairākus kursus par izdzīvošanu ekstremālos apstākļos.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.