129. Vai cilvēks spēj pildīt Dieva baušļus?


Priesteris nodarbojas ar sutenerismu un organizē orģijas

Atklātībā nonākusi katoļu baznīcu neglaimojoša informācija – izrādījies, ka kāds priesteris nodarbojas ar sutenerismu un organizē orģijas.

priesteris nodarbojas ar sutenerismu un organizē orģijas


Trīs Itālija ziemeļos esošās Padujas Svētā Lācara draudzes locekles vērsušās tiesībsargājošajās iestādēs ar lūgumu pārbaudīt vietējā garīdznieka aizdomīgo dzīvesveidu.

Izmeklēšanās gaitā tika atklāts, ka svētais tēvs Andrea Kontīne garīgās padomdošanas aizsegā mēdzis pavedināt vientuļās katoļticīgās sievietes. Pēcāk liekot stāties dzimumsakaros ar citiem vīriešiem un iesaistot grupveida seksa ballītēs, kas tikušas rīkotas baznīcas īpašumos. Tiek lēsts, ka šādā veidā esot bijušas iesaistītas teju trīsdesmit katolietes.

Bez tam priestera skapī ar dažādu pāvestu vārdiem maskēti atrasti videomateriāli, kuri bijušie filmēti safilmēti svētā tēva organizētajās orģijas

48 gadus vecā garīdznieka rīcībā esot saskatīta vienīgi baznīcas kartības priekšrakstu neievērošana, kā arī morāles un ētikas normu pārkāpumi, par ko viņš ir atstādināts no kalpošanas draudzē.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Priesteris nodarbojas ar sutenerismu un organizē orģijas”

  1. Roberto:


    Kārtējais seksa skandāls Romas katoļu baznīcā, paldies Dievam, šoreiz tas nav saistīts ar bērnu izmantošanu.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.