186. Kāds bija mūsu Pestītāja pazemības stāvoklis?


Nē! “Eņģeļu un dēmonu” uzņemšanai

Romas bīskapija aizliegusi savas baznīcas izmantot par uzņemšanas laukumu filmai, kas vēstīs par populārās kinolentes “Da Vinci Code” (“Da Vinči kods”) notikumu priekšvēsturi.

<

Pēc tāda paša nosaukuma Dena Brauna romāna veidotā filma, tāpat kā iepriekš grāmata, savulaik izsauca daudzu katoļu sašutumu.

Filmas “Angels and Demons” (“Eņģeļi un dēmoni”) producentu lūgums tika noraidīts, jo tas neatbilstot katoļu baznīcas uzskatiem, aģentūrai AP paskaidroja Romas diecēzes pārstāvis monsinjors Marko Fibi.

Saskaņā ar 2006.gadā uzņemtās filmas pamatā likto stāstu Jēzus Kristus bija stājies laulībā ar Mariju Magdalēnu un viņiem bijuši pēcnācēji. Filmā darbojās arī kāda katoļu organizācija, kas piekopa slepkavniecisku kultu.

Romas bīskapija aizliegusi jaunās filmas producentiem izmantot divas savas ievērojamās baznīcas – Itālijas galvaspilsētas centrā esošo Tautas laukuma Svētās Marija katedrāli un Svētās Marijas Uzvaras baziliku.

“Tā ir filma, kas reliģiskos jautājumus apskata tādā veidā, kas ir pretrunā ar vispārpieņemtām reliģiskām jūtām,” norādīja Fibi.

Paredzēts, ka Rona Hovarda režisētā filma “Eņģeļi un dēmoni”, kurā galveno lomu spēlē Toms Henkss, uz ekrāniem parādīsies nākamgad.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.