91. Kādu kārtību Dievs ir iecēlis laulībā?


Mīlestība ir spēcīgāka par nāvi

Pasaulē ir cīņa, kurai nav nevienas līdzīgas, kurā ir iesaistīts ikviens cilvēks, augstāko varu karš – karš, kurā nāve cīnās pret mīlestību, mīlestība pret nāvi, divi pretinieki, kas abi ir vienlīdz cienīgi, bet mīlestība ir spēcīga kā nāve (Augstā dziesma 8:6), jo tā ir no Dieva.

Mīlestība ir spēcīgāka par nāvi


Arī nāve ir no Dieva, tai nav vara pašai no sevis, bet gan no Dieva, tāpēc tā var gan vērsties pret mīlestību. Tai ir jāpadodas mīlestībai, jo tā ir pārejoša, tā ir pirms pēdējā, jo Dievs nav nāve, bet gan mīlestība. Nāve ir varena pasaulē, tā izrauj brūces, kas nekad netiek sadziedētas.

Tā var izdarīt pat visvarenāko, kas vien ir iespējams, tā var šķirt mīlošas sirdis, tā var uzvarēt mīlestību šajā pasaulē. Bet mīlestība ir spēcīga kā nāve. Nāve ir spēcīga pasaulē, bet mīlestība ir spēcīga mūžībā.

Dievs radīja cilvēkus vienu otram jau no pašas mūžības. Draugs un draugs, dzīvesbiedrs un dzīvesbiedrs, Viņš tos radīja, lai viena dvēsele caur otru dvēseli atrastu sevi un skanētu, lai tās vairs nedzīvotu divas, bet gan vienu dzīvi mīlestībā.

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.