298. Kādā veidā ir izdarāma kristība?


Luterāņiem savs seksa eksperts

Garīdznieks Andris Krauliņš iespējams ir Latvijas Evaņģēliski Luteriskās Baznīcas vadības izvirzīts runāt ar plašsaziņas līdzekļiem kā seksa eksperts.

seksa eksperts


Luterāņu mācītājs jau esot paspējis filmējies vairākās TV6 ēterā demonstrētajās un interneta vietnes TVPlay arhīvā apskatāmajās televīzijas pārraides “Sokolovs par seksu” epizodēs, kurās mēģinājis sniegt atbildes par dzimumattiecību jautājumiem.

Divpadsmitajā raidījumā, kurā mēģināts noskaidrot kā reliģija ietekmē cilvēku seksualitāti, baznīcas pārstāvis, atspēkodams maldīgos priekšstatus, izskaidrojis, ka reliģijas uzdevums nemaz neesot regulēt cilvēka seksuālo dzīvi.

Andris Krauliņš izteica pārliecību, ka, dzīvojot “seksualizētā” laikmetā, visi runā par seksu, taču tā nozīme mūsdienās tiek pārvērtēta. Mācītājs norādīja, ka dzimumsakari pirms kāzām neesot saskaņā ar Dieva prātu un nevainība esot kā dāvana otrai pusītei.

Garīdznieks paskaidroja, ka lai gan seksa galvenais mērķis esot cilvēka ģints turpināšanai, taču nevajadzētu Dievu pataisīt par nūģi un laulāto starpā mīlēšanos var lietot arī priekam.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.