244. Ko Bībele māca par miesas augšāmcelšanos?


Kristietim šajā dzīvē nav vairāk kā tikai naktsmājas

“Un, kad jūs To piesaucat kā Tēvu, kas, cilvēka vaigu neuzlūkodams, spriež tiesu pēc ikkatra darba, tad pavadāt bijībā savas svešniecības laiku.” [1.Pēt.1:17]

kristietim šajā dzīvē nav vairāk kā tikai naktsmājas


Tas ir, bīstieties Tēvu — ne soda un moku dēļ, kā. Viņu bīstas nekristīgi cilvēki un arī velns, bet bīstieties, ka Viņš varētu atraut no jums Savu roku un jūs atstāt — kā dievbijīgs bērns bīstas sadusmot savu tēvu vai darīt ko tādu, kas tēvam nepatiktu. Tādu bijību Dievs vēlas redzēt mūsos — lai mēs sargātos no grēkiem un kalpotu tuvākajam, kamēr dzīvojam šeit, uz zemes. Ja kristietis patiesi tic, tad viņam pieder visi Dieva dārgumi un viņš ir Dieva bērns.

Bet šīs dzīves laiks ir tikai svešniecība, tikai svētceļojums. Jo mūsu gars caur ticību jau ir debesīs, kur tas valda pār visām lietām. Tomēr Dievs mums vēl liek dzīvot miesā un staigāt pa šo zemi, lai mēs palīdzētu citiem cilvēkiem un vestu arī viņus uz debesīm.

Tādēļ visas lietas uz šīs zemes mums piederas izmantot ne citādi, bet tikai kā viesiem, kas apceļo zemi un ceļā meklē vienīgi naktsmājas, kur atpūsties, saņem tikai ēdienu un guļvietu pie kāda saimnieka, neapgalvojot, ka saimnieka manta pieder viņam.

Tā mums jāizturas pret visiem šīs zemes laicīgajiem labumiem — itin kā tie nebūtu mūsu, mums piederas no tiem baudīt tik, cik nepieciešams miesas uzturēšanai, un ar visu, kas mums ir, kalpot tuvākajam. Tā nu kristietim šajā dzīvē nav vairāk kā tikai naktsmājas. Jo šeit mums nav paliekamas vietas (Ebr.13:14), bet mums jādodas turp, kur ir mūsu Tēvs, proti, uz debesīm.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Kristietim šajā dzīvē nav vairāk kā tikai naktsmājas”

 1. amazing:


  Paldies par svētiem vārdiem, taču mani uztrauc jautājums, vai mēs esam pelnījuši iegūst fizisko baudu uz zemes? Pašlaik jautāju par dzīves priekiem, piemēram man ļoti patīk ķermeņa procedūras, es vienmēr sekoju līdzi rakstiem un stāstiem par ķermeņa kopšanu, mani ļoti iedvesmo skaistuma izstāde Expo Beauty un arī citas līdzīgas procedūras.

  Mans jautājums ir, vai es to visu varu sev atļauties, ja esmu jauna meitene, neprecēta. Vai tas ir piemērots hobijs no baznīcas viedokļa jeb tomēr nē? Ko citi domā par šo? Arī papildus jautājums, ja to visu paveikt savā profesijā – kosmetologs, masieris, vai tas arī nebūs pretstatā ar kristiešu dzīvesveidu?

 2. Roberto:


  amazing, lasi [1.Pēt.3:3-4]:

  “Jūsu rota lai nav ārišķīgs matu pinums, zelta lietas, kuras sev apliekat, vai tērps, kurā tērpjaties, bet apslēptais sirds cilvēks neiznīcīgs savā lēnajā un klusajā garā,- tas ir Dievam dārgs.”

  kas šeit ir rakstīts?

  Luters to ir skaidrojis šādi: http://www.ebaznica.lv/sieviete-un-rotas-lietas-30857/

 3. talyc:


  Spēja just mums ir no Dieva dota dāvana, ko līdz ar mūsu laicīgo miesu esam saņēmuši laicīgā lietošanā Un labi dara tas, kas par to (proti miesu) rūpējas.

  Tomēr mēs esam svabadībai radīti, nevis lai kļūtu par kādam par vergu vai kas vēl jo ļaunāk – paši par sava ķermeņa vergiem.

  Jebšu ķermeņa procedūras ir labas un ieteicamas un laimīgs ir kas tās var izbaudīt un var tās atļauties, …līdz tas nekļūst par traucēkli vai enkuru garīgajam cilvēkam ceļā uz debesu valstību.

  Tātad par primāro lietu mums būs rūpēties vairāk par visām citām, taču arī tās pakārtotās nepamest novārtā.

  1. Tim. 4:8Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.