102. Ko Dievs aizliedz ar septīto bausli?


Kā Dievs mums atklājas?

Balss no padebess sacīja: “Šis ir Mans mīļais Dēls, pie kura Man labs prāts; To jums būs klausīt.” (Mt.17:5)

Kā Dievs mums atklājas?

Svētie mocekļi ir tikuši stiprināti tikai ar Vārdu, bez eņģeļu parādīšanās – Kristus vārda dēļ viņi gājuši nāvē. Kādēļ tad mēs nevarētu turēties pie šā paša Vārda un būt ar to mierā?

Mums netrūkst arī skaistu, skaidru atklāsmju, proti, mums ir Kristība, mūsu Kunga Svētais Vakarēdiens, atslēgu vara [grēku piedošana], sludināšanas amats, kas ir līdzvērtīgs, jā, daudz vērtīgāks par visu eņģeļu parādīšanos; salīdzinājumā ar šīm atklāsmēm Ābrahāms bija saņēmis tikai sīkas lāsītes un drupatas.

Tādēļ es nelūkojos apkārt, meklēdams eņģeļus… Jo Dieva apsolījums ir bagātīgi atklājies un piepildījies Kristū. Viņš man ir atstājis savu Vārdu, kas mani pārliecina un stiprina; man nav jāraizējas, ka Viņš būtu nepastāvīgs un varētu sniegt drīz vienu, drīz citu mācību.

Mums ir Dieva vārds, mūsu Kunga Svētais Vakarēdiens, Kristība, desmit baušļi, laulības kārta, laicīgā valdība ar savu kārtību un katra atsevišķa nama pārvaldīšanu. Ar to mums jāpietiek – šajās lietās jāpaveic un jāvingrinās līdz pat pasaules galam.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Kā Dievs mums atklājas?”

  1. Ingars:


    tomēr izņēmuma kārtā Svētais Gars taču mēdz atklāties ārēji pārdabiskā veidā saistībā ar kādu no iepriekšminētajām atklāsmēm vai arī caur kādu no tām

  2. talyc:


    Jā, Ingar dažādi
    Dieva žēlastība taču mēdz izpausties
    arī caur tēva rīksti, kas trāpa nepaklaušas pakaļuLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.