165. Ko tu atklāti atzīsti par Dieva pirkstu?


Dievs pasludina tevi par taisnu

Dievs pasludina visus jūsu grēkus par Kristus grēkiem un pasludina Viņa taisnību par jūsējo (2.Kor.5:21)

Dievs pasludina tevi par taisnu

Pasludināšana ir termins, kas mums palīdz pareizi saprast Dieva dāvāto attaisnošanu:

  • Daži uzskata, ka attaisnošana ir pakāpenisks process, kuram nepieciešams daudz laika. Tā nav taisnība. Kad Dievs caur Savu vārdu (Jņ.8:11) un Kristību (1.Kor.6:11; Tit.3:5-7) pasludina mūs par taisnotiem, mēs Viņa acīs esam pilnīgi un galīgi attaisnoti.
  • Vēl daži uzskata, ka cilvēkam nepieciešams līdzdarboties savā attaisnošanā. Arī tā nav taisnība. Tāpat kā Baraba pats nedarīja neko, lai sekmētu savu izkļūšanu no cietuma (Mt.27:15-26), arī mēs paši nepiedalāmies savā attaisnošanā. Dievs pasludina mūs par attaisnotiem neatkarīgi no mūsu pašu centieniem. Tas notiek tādēļ, ka Viņš ir pasludinājis Savu Dēlu Jēzu par vainīgu mūsu grēkos.

Ko maina šī pasludināšana? Tā maina visu mūsu dzīvi! Ja mēs nepamatoti domājam, ka attaisnošana ir pakāpenisks process, mēs nekad nevaram būt droši, kurā brīdī tas ir noslēdzies. Ja mēs nepamatoti domājam, ka mums vajag līdzdarboties savā pestīšanā, mēs nekad nebūsim droši, vai esam darījuši pietiekami. Bet, ja mēs sekojam Bībeles vārdiem un atzīstam, ka Dieva dāvātā attaisnošana ir acumirklīgs, pilnīgs pasludinājums, mēs iegūs tam drošību un mieru. Attaisnošanas darbu mūsu labā jau ir pilnīgi paveicis Jēzus.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.