359. Kas ir necienīgs Vakarēdiena baudītājs?


Desmit gadus tapusī ilustrētā Bībele

Lielbritānijā kāds pensionārs, apveltīts ar lielu pacietības mēru, pēc desmit gadus ilga darba pabeidzis savu ar roku pārrakstīto un ilustrēto Bībeli.

pensionāra pārrakstītā un ilustrētā Bībele


Katoļticīgais itāļu izcelsmes mākslinieks Dino Mazoli, lasot Svētos Rakstus un ilustrējot uztverto Dieva Vārdu, konstatējis, ka izlasītās vietas attēlošana palīdz labāk izprast un atcerēties Tā Kunga vēstījumu un nolēmis šādā veidā izveidot visu Bībeli.

Pirms desmit gadiem sācis ar 1. Mozus grāmatu, apņēmības pilns katru dienu ar lodīšu pildspalvu pantu pa pantam, nodaļu pa nodaļai pārrakstīja visu Svēto Rakstu tekstu, ik pa brīdim uzskicēdams kādu zīmējumu, ko pēcāk ar ūdenskrāsām pabeidzis. Tagad no 23 sējumiem sastāvošais darbs, kas sarakstīts uz 1473 a4 formāta lappusēm un kur atrodami 5000 zīmējumi, ir izlikts pārdošanā Īstburnas grāmatu veikalā.

Ilustrētā Bībele jau ir pieejama Apple produktu aplikāciju veikalā iTunes, kur ikviens interesents par 10,99 £ to var iegūt sava lietošana. Jau tuvākajā nākotnē ir iecerēts mākslinieka veikumu izdot arī kā e-grāmatu.

Visus ienākumus, kurus no sava lielā darba iegūs, 78 gadus vecais Mazoli nolēmis ziedot organizācijai “Christian Community Bible”, kas tulko un izdod Bībeles katoļticīgajiem.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.