48. Kāpēc Dieva Vārda nicināšana ir smags grēks?


Dalies ar citiem un iegūsti ko vērtīgu sev

Esi e-projekta e-BAZNICA Facebook lapas sekotājs, dalies ar tās jaunākajiem ierakstiem un iegūsti savā rīcībā 64 euro vērto dāvanu.

dalies


Aicinājums ikvienam kristietim, kas ir sociālā tīkla tīmekļa vietnes Facebook lietotājs, pielikt savu artavu skaidras kristīgās vēsts izplatībā interneta vidē.

Katru dienu ar pogas dalīties vai share [nevis patīk vai like], kas atrodama zem ikviena ziņojuma, palīdzību, sava profila laika joslā nepieciešams publiski dalīties ar e-BAZNICAs lapā publicētajiem ierakstiem.

Aktīvākais e-BAZNICAs sekotājs saņems reformācijas tēva Mārtiņa Lutera deviņdesmit piecu sprediķu, kas balstīti evaņģēliju tekstos, krājumus, kas aptver visas baznīcas gada svētdienas un svētku dienas.

Tāpēc noteikti pārliecinieties vai arī jūs jau esat kļuvuši par e-projekta e-BAZNICA Facebook lapas sekotāju:

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

5 atsauces par “Dalies ar citiem un iegūsti ko vērtīgu sev”

 1. Cody:


  Vēl nesen e-baznīcai nebija līdzekļu, lai aizvāktu reklāmas, bet šodien mums ir iespēja saņemt lielu dāvanu.

 2. talyc:


  :) vai nav brīnišķīgi, Cody ?

  tā ir liela privilēģija līdz-darboties Tā Kunga darbā :)

 3. Roberto:


  Cody, acīmredzot ir noticis kāds pārpratums, šai dāvanai, lai arī kāda nebūtu tās vērtība, nav itin nekāda sakara ar ziedojumiem, kurus saņem Konfesionāli Luteriskā Biedrība.

  Varu apliecināt, ka e-BAZNICA patlaban iztiek bez laicīgām reklāmām pateicoties ziedotājiem, savukārt šis balvu fonds sarūpēts ar ziedojumiem nesaistītā veidā.

 4. Cody:


  Es uzreiz sapratu, ka dāvana nav no ziedojumu naudas. Nebiju domājis kā pārpratumu, bet prieku, pateicību Dievam.

 5. talyc:


  Mums prieks, ka tev prieks (tad nu lai tas summējas:)
  Un, redzi cody, pagaidām tā vēl nav bijis, ka mūsu biedrībai naudiņas būtu trūcis (mūsu regulārās biedru naudas jau vien izveido tādu kā komfortablu oderīti).

  Līdzdarbošanās tā ir atslēga uz sadraudzību.

  Jeb vai kāds būtu tik nesapraša, ka Dievam dāvanu nesis domātos ar to šo pārsteigt?; ka Dievs nu gan neko tādu vēl nebūs redzējis?; ka tagad Dievam jābūt šim pateicīgam, ka dabūjis sīk-nieciņu atpakaļ kaut ko no viņa paša kvantumā-radītā? Nu protams, ka nē! Prieks, Prieks, Prieks – tas ir tas, ko Dievs sagaida (2. Kor. 9:7)

  Tas ir tas par e-pāvests ex-catedra ir runājis (sakot ka gadījies pārpratums)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.