181. Kādi kalpošanas veidi ir ietverti Jēzus Kristus, Pestītāja, misijā?


Cik patiesa liecība

No sirds pilnības mute runā. [Mt.12:34]

Cik patiesa liecība


Šie vārdi ir patiesi. Ikdienā vērotais to apstiprina. Jauneklis, kas iededzies par kādu politisku ideoloģiju, nespēs to paturēt pie sevis. Arī iemīlējies cilvēks nevarēs noslēpt savu mīlestību un priecāsies pieminēt mīļotās vārdu, kas viņam kļuvis tik nozīmīgs.

Līdzīgi arī cilvēks, kas laimīgi pārcietis smagu operāciju, labprāt visos sīkumos par to stāstīs ikvienam, kas gribēs klausīties. Runa un valoda vispilnīgāk atklāj to, kas piepilda cilvēka sirdi.

Mēs esam sastapuši daudzus cilvēkus, kam garīgās lietās nav ko teikt. Dieva vārdu viņi gandrīz nekad nepiemin, bet, ja piemin, tad lieto aplami. Viņu vārdi un runas galvenokārt pauž pasaulīgas intereses.

Par ko tas liecina? – Tas norāda, ka viņu sirds ir pilna ar pasaulīgām lietām un Dievam tur nav vietas.

Un kā ir ar garīgi angažētiem cilvēkiem? Arī šādu cilvēku ir daudz un arī viņiem ir teikti šie Jēzus vārdi. Kādas ir viņu garīgās sarunas? Un par ko runā tu, kad apliecini savu kristīgo ticību?

Cilvēka vārdi atklāj to, kas mājo dziļi sirdī. Kādi ir mūsu sarunu temati? Vai mēs nerunājam tikai par kristīgās dzīves un draudzes ārējām lietām? Vai mūsu runas neliecina tikai par Martas dedzīgo rosību, kas aprakstīta evaņģēlijā [Lk.10:40]? Vai runājam par saviem darbiem un sasniegumiem? Vai arī mēs domājam par galveno – ka mūsu vārdi ir ierakstīti debesīs [Lk.10:17 utt.]?

Reiz Jēzus dziedināja desmit spitālīgus vīrus. Visi kļuva veseli, taču tikai viens no viņiem atgriezās, lai pateiktos Jēzum un pagodinātu Dievu [Lk.17:12 u.trpm.]. Arī pārējie deviņi noteikti citiem stāstīja par savu dziedināšanu. Taču ko prātīgu viņi varēja pateikt par Jēzu? Droši vien neko, jo citādi neaizmirstu Viņam pateikties.

Kas tev ir pats svarīgākais un vērtīgākais? Vai Jēzus, Viņa žēlastība un draudzība, vai arī kāds ieguvums, ko vēlies no Viņa saņemt? Kas nodarbina tavas domas – Viņa īstenotais pestīšanas darbs vai arī tavi pienākumi un kalpošana| Debesu valstības labā?

Laba un auglīga liecība par Jēzu var nākt tikai no tādas sirds, kura pazīst Viņu kā Kungu un Glābēju. Lai Dievs dod, ka mēs allaž dzīvotu ar pareizu attieksmi pret To Kungu un mūsu mutē būtu īsta liecība par Jēzu! Tas šai pasaulei vajadzīgs visvairāk.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.