279. Ko mūsu Kungs Jēzus Kristus mums māca Svētajā Lūgšanā ar vārdiem "šodien" un "dienišķo"?


Brīvdiena par godu e-minencei

Šogad kalendāros 28.marts, proti e-BAZNICAs e-pāvesta Roberto dzimšanas diena ir atzīmēts ar sarkanu krāsu un noteikta kā brīvdiena.

Brīvdiena par godu e-minencei


Par godu e-minencei tiek rīkotas arī viesības sašaurinātā viesu lokā, lai atzīmētu 39 gadadienu kopš Roberto i e-miesošanās un i e-nākšanas mūsu Kunga dāvātajā laika t e-lpā.

Praktiski ceturto daļu sava mūža veltījot kalpošanai e-Baznīcā, e-pāvests ir parādījis sevi kā nešaubīgu un pašaizliedzīgu Dieva kalpu un godājamu Jēzus Kristus mācekli, kurš nežēlojot viņam p i e-ejamos r e-sursus un dāvātos talantus, turpina nest daudz augļu Jēzus Kristus uzticētās misijas laukos, līdz ar ko Viņa Tēvs ir godā celts [Jņ.15:8]; viņam nebūs Brāļa jākaunās Tā priekšā, kas ir debesīs [Mt.10:32] un jau še uz zemes viņš būs iemantojis to neviltoto brāļu cieņu [Mt.12:50].

Savā n e-maldībā e-pāvests norādīja, ka šis gads ir kārtējais lielās iziešanas gads un aicināja ne mirkli nešauboties pamest visas maldu baznīcas un heterodoksas kopienas, kas savas saites aizvien stingrāk nostiprinās pasaulē un liks ciešāki sažņaugties ap nekpaklausīgo un neapdomīgo palicēju kakliem.

Tā pat savā e-uzrunā e-klausītājiem e-pāvests ir ļāvis noprast, ka ar Dieva žēlastību, nākamais gads varētu tikt izsludināts par lielo svinību gadu, kad jau daudz kuplākā lokā tiktu atzīmētas vairākas apaļas jubilejas, kur visi ieaicinātie varēs līksmoties līdz ar Roberto un svinēties kopā ar e-Baznīcu.

Nobeigumā e-pāvests teica vēl kādus neaizmirstamus vārdus, lai šī brīvdiena katram kļūtu par norādi un atgādinājumu par lielajām brīvdienām, jeb sabatu mūžībā, kas tuvāk kā līdz šim klāt ir pienākušas.

Birkas: , , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Brīvdiena par godu e-minencei”

  1. Cody:


    Sašaurinātais viesu loks ir pamanīts šajā forumā.

    Novēlu Robertam, lai nešaubīgums, nemaldība, pašaizliedzība nepārvēršas elkā.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.