306. Kā Svētā kristība dāvina mums mūžīgo svētlaimību?


e-pāvests vēlē vietvaldi

Kopš aizvadītās nedēļas nogales visplašāk apspriestais notikums bija pašvaldību vēlēšanas un to provizoriskie rezultāti.

Arī e-BAZNICAs galvas Roberto 1.jūnija dienas kārtībā bija došanās uz vēlēšanu iecirkni, lai izpildītu savu pilsoņa pienākumu.

Jau agri no rīta e-pāvests ieradās iecirknī, kas bija norādīts Centrālās vēlēšanu komisijas aicinājumā. Saņēmis aploksni un politisko partiju kandidātu sarakstus, Roberto nešauboties un stingrā pārliecībā izvēlējās noteiktu sarakstu, bet pārējos saplēsa uz izmeta miskastē. e-BAZNICAs galva norādīja, ka viņš balsojis par konservatīvām vērtībām un latvisku valsts galvaspilsētu.

Viņa e-minence bija šokā par zemo pilsoņu aktivitāti vēlēšanās. Tava balss ir tava balss, norādīja e-pāvests. Protams, viedokli var paust arī nebalsojot, tas ir, klusēto, neizkustinot savu pakaļu un ļaujot citiem lemt tavā vietā. Iespējams, šie lumpeņi cer, ka citi visu izlems viņu vietā. Vienaldzība ir liels grēks par ko var nākties dārgi maksāt nākotnē.

Roberto pauda bažas, ka turpinoties šīm tendencēm nākamajās Saeimas vēlēšanas vairākumu iegūs spēki, kas, ilgtermiņā raugoties, iestājas pret mūsu senču izcīnīto un Dieva dāvāto nacionālo valsti.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.