362. Kur un kurš var baudīt Vakarēdienu?


Bokseris visā vaino Jēzu

Slavenais bokseris Taisons Fjūrijs, pēc iegūtās WBC smagsvara pasaules čempiona jostas, sniedzis interviju, kurā visos savos panākumos vaino Jēzu.

Bokseris visā vaino Jēzu

Viņš kameru priekšā bez kompleksiem sacīja: “Ziniet, pāri visam es gribu teikt paldies manam Kungam un Glābējam Jēzum Kristum. Tie, kas ar ļaumumu vēršas pret mani nezels. Tie, kas mīt tusmībā, nekad nespēj nākt pie gaismas. Visa slava, lai ir vienam un vienīgajam patiesajam Dievam, Jēzum Kristum!”

Šī nav pirmā reize, kad bokesris ir apliecinājis savu kristīgo ticību. Internetā ir atrodams video, kurā arī agrāk bokseris uz reportieru jautājumiem par boksu atbildēja: “Ticiet Kungam Jēzum Kristum, un jūs tiksiet glābti. Jēzus mīl mani, tevi un tevi, un visus cilvēkus pasaulē. Viss, kas jums jādara, ir jāatgriežas no saviem grēkiem, un jums tiks piedots. “Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlējis, ka Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu.” [Jņ.3:16] Vienīgais ceļš uz Debesīm ir Jēzus.”

Zināms, ka Taisons Fjūrijs un viņa sieva ir praktizējoši Romas katoļi. Turklāt, viņi ir cēlušies no īru ceļotājiem, tādēļ bokseri mēdz saukt par gyspy.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.