Ieskaties

4 komentāri par “Atziņas, ko var gūt no kinofilmām

 1. Ja jūs gadījumā sāksit uz ielas dejot, tad varat būt droši, ka tie, kas jums nāks pretī, noteikti pratīs šos jūsu deju soļus
  ***

 2. jā, ir vērtības, kas nemainās, tik stabilas tradīcijas :D

 3. Starp citu ir vēl

  Katra veiksmīga izmeklētāja noslēpums ir – izmeklējot kādu noziegumu vismaz vienu reizi iegriezties striptīzbārā

  jebkuras pistoles aptverē saiet tikpat daudz patruonas, kā automāta magazīnā, bet automāta magazīnas ietilpība ir tāda, kā stacionārā ložmetēja magazīnai.

  ja tavs pretinieks ir liela auguma muskuļots kultūrists, tad visticamāk viņam nesāpēs pat tad ja tu spersi lecienā ar kāju, neskatoties uz to, ka tu esi izcils austrumu cīņu meistars.

  notiekot apšaudei vari būt drošs, ka lodes tevi neskars pat tad, ja uz tevi šauj tiešā mērķējumā

  apbrīnojami, cik mūsdienās cilvēki ir izturīgi – piekauts un ar galvu sists pret sienu cilvēks vēl var skriet, pārvarēt šķēršļus, pārlekt no jumta uz jumtu, pieķerties helikopterim, cīnīties un pēc tam iznākt no liesmu pārņemtas mājas tā, itkā nekas nebūtu noticis

 4. Sveiki, draugi

  Atceros, kā pamatskolā kāds klases, daloties iespaidos par Komando, sacīja: “Tā nu gan ir fantāzija. Iedur vēderā rori, un iznāk dūmi.” Tad mēs viņam paskaidrojām, ka tam vīram aizmugurē stāvēja apkures katls.

  Bet, ja vēlaties zināt par ko bija filma galvenos vilcienos, tad pajautājiet:
  1. Kāds bija komiskais moments?
  2. Kāds bija erotiskais monemts?
  3. Kas bija laimīgās beigas?

  Ja ir pacietība klausīties, tad sarakstu varat nedaudz patrupināt ar, piemēram, briesmu momentu, bēgšanu, ķeršanu jeb problēma-atrisinājums, kā arī centrālo tēlu portretiem. Tas būs universāls visām filmām.

  Ar cieņu,
  gviclo

Atbildēt