295. Kāds nolūks kristībā ir ūdenim?


Atkalatnākšanas zīmes

Mūsu Kunga atnākšanai ir noteiktas zīmes, kuras ir šausminošas: visa pasaule ļodzīsies. Saule, mēness un zvaigznes, visa zeme un jūra tiks satricinātas.

atkalatnākšanas zīmes

Vai mēs to vispār varam iedomāties? Mums, cilvēkiem, nav drošākas pārliecības par to, ka zeme pastāvēs ne tikai rīt, bet vēl miljoniem gadu, kā tas bijis līdz šim, tā arī nākotnē. Tam tic katrs, neatkarīgi no tā, vai viņš tic Dievam vai ne. Bet tikpat lielas ir šausmas, ka reiz vairs nevarēs būt tā, kā līdz šim.

Dažiem no mums šīs šausmas jau kādreiz ir uzbrukušas. Tas var notikt kādas, arī īsas, zemestrīces vai plūdu laikā. Tās var uzbrukt kādam kara laikā, kad notiek bombardēšana vai apšaude. Sliktais tajā ir tas, ka no šiem notikumiem nevar aizbēgt vai pret tiem cīnīties un aizsargāties.

Bet Kristus atkalatnākšanas zīmes, saskaņā ar Viņa vārdiem, pastāv tajā, ka viss tiks satricināts. Sabruks visa skaistā, stiprā un drošā šis pasaules kārtība. Līdz ar to sabrūk viss, uz ko mēs paļaujamies, kam mēs uzticamies un kas nodrošina un sargā mūsu zemes dzīvi.

Tad tiek aprakstīts arī tas, kas notiks ar cilvēkiem: cilvēkiem būs bail, viņi kritīs izmisumā, viņi nezinās, kur palikt, viņiem, kā pamattekstā grieķu valodā sacīts, pietrūks gaisa. Īsi sakot, sabruks viss, uz ko mēs šajā pasaulē tik pašsaprotami paļaujamies. Bezpalīdzīgas bailes tos pārņems.

Tieši šajā situācijā nāks Cilvēka Dēls, mūsu Kungs Jēzus Kristus.

Birkas: , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.