250. Kurš iegūs mūžīgo dzīvību?


Sektanti bloķē skolu

Meksikāņu kristiešu sektas “Nueva Jerusalen”, kuru 1973.gadā dibināja kāds dumpīgs Romas katoļu priesteris, locekļi jau nedēļu neļauj 300 bērniem doties uz sekulārās izglītības iestādi.


Meksikā kārtējais mācību gads sākās 20.augustā un kopš šīs dienas vienīgo apkārtnē esoša sekulāro skolu bloķē radikālie draudzes locekļi. Divas citas skolas tika izdemolētas jau jūlijā, kad sektas “pareģe” paziņoja, ka viņai parādījusies Jaunava Marija, kura likusi mācību iestādes nojaukt, jo tajās “mitinās sātans”.

“Nueva Jerusalen” locekļu vidū izcēlies konflikts. Radikālākie kopienas locekļi noraida sekulāro izglītību un uzstāj, ka bērniem jāapmeklē draudzes skola. Savukārt mērenākie vēlas, lai viņu bērni iegūtu tādu pašu izglītību, kā miljoniem citu meksikāņu bērnu.

Stingrās līnijas piekritēju pārstāvis apgalvo, ka vecāki, kas grib savus bērnus sūtīt sekulārajās skolās, vēlas uz šo “miera ostu” atnest narkotikas, noziedzību un prostitūciju.

Sektas locekļiem aizliegts skatīties televizoru, lasīt laikrakstus, lietot mobilos tālruņus un nodarboties ar sportu. Sievietēm jāapsedz mati, un viņas nedrīkst nēsāt bikses.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.