119. Kas draud katram, kurš ienīst Dievu un pārdroši pārkāpj Viņa baušļus?


Satraucošs kailfoto ar Jēzu

Nu jau kuro reiz fanātiskie Romas katoļu baznīcas pārstāvji izraisa nevajadzīgu kņadu pa visu pasauli. Šoreiz šie jūsmotāji popularizē zaimojošu fotoattēlu, kurā tiek izrādīta necieņa pret mūsu Pestītāju.

Spānijas pāvestiešu uzmanību piesaistījusi fotogrāfa Serdžio Parras darbu izstāde “Ģērbtuve”, kuras ietvaros vienā bildē iemūžināts pilnīgi kails aktieris, kurš tēlo Jēzu. Turklāt šis mākslinieks izmantojis spāņu baroka laika gleznotāja Djego Velaskesa darba “Krustā sistais Kristus” reprodukciu, lai aizsegtu savas ģenitālijas.

Spāņu reliģiskās organizācijas “Mas Libres” pārstāvji ir uzsākuši parakstu vākšanu, lai iesniegtu prasību Madrides varas iestādēm aizvākt šo satraucošo fotogrāfiju ar Jēzu no publiskās apskates vietām.

“Mas Libres” pārstāvji uzskata, ka šī fotogrāfija aizvaino ticīgos, un tas, saskaņā Spānijas tiesību normām, ir likumpārkāpums.

Birkas: , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Satraucošs kailfoto ar Jēzu”

  1. luterānis:


    Pilnīgi piekrītu – nevajadzīga kņada.
    Cita lieta būtu, ja šie zaimotāji baidītos par savu dzīvību, kā elka Allaha aizskaršanas gadījumā, bet tā viņi panāk tieši to ko gribējuši – publicitāti.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.