199. Kādiem vārdiem Ticības apliecība attēlo mūsu Pestītāja paaugstināšanas stāvokļa atsevišķus brīžus?


“Sātanists” nodur priesteri

Krievijas pilsētā Pleskavā notikusi šausminoša slepkavība, savās mājās atrasts pareizticīgo garīdznieka līķis, kuram sirds apvidū iedurts lauzni.


Tiesībsargājošās institūcijas uz aizdomu pamata ir arestējusi kādu jaunu vīrieti, kurš aizturēšanas brīdī apgalvojis, ka priesteri noslepkavot viņam esot licis sātans.

Saskaņā ar liecībām aizdomās turamais pirms vairākām dienām ticis atvests no Maskavas, lai svētais tēvs izdzītu no viņu velnus. 75 gadus vecais Pāvels Adelheims, kurš no 1976.gada kalpoja Pleskava Svēto Konstantīna un Jeļenas pareizticīgo baznīcā, esot nodurts, pildot savus amata pienākumus.

Pāvels Adelheims par garīdznieku bija kļuvis vēl padomju varas laikā un bija iemantojis bezbailīga patiesības apliecinātāja un bezkompromisu cīnītāja par taisnību slavu.

Brežņēva valdīšanas laikā priesteris bijis aizturēts par nelegāli iespiestas reliģiskas literatūras izplatīšanu, par ko viņam piesprieda trīs gadus ieslodzījumu darba nometnē.

Nodurtajam garīdzniekam pietuvinātās personās pieļauj, ka šī varētu būt arī atriebība par Krievijas pareizticīgās baznīcas un tās vadītāju aso kritiku, ar ko pēdējos gadus tēvs Pāvels bija bieži izcēlies.

Birkas: , , , , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.