143. Kāda ir bauslības un evaņģēlija atšķirība?


Nosoda mežģīņu izgatavotājas par apakšveļas ražošanu

Romas katoļu baznīca Polijā kritizējusi mežģīņu ražotājas par to, ka viņas no altāra pārklāju izgatavošanas pārgājušas uz seksīgas apakšveļas ražošanu.

Nosoda mežģīņu izgatavotājas par apakšveļas ražošanu


Katoļu baznīca nosodījusi kalnu ciematā Koņakovā dzīvojošās sievietes, kas izmanto savas tradicionālās prasmes, lai izgatavotu mežģīņu apakšbiksītes. Koņakovas mežģīnes ir izmantotas altāra pārsegu, priesteru talāru un pat iepriekšējā pāvesta Voitilas tērpu izgatavošanā, tomēr to izgatavotāju eksistences līdzekļi bija niecīgi, pirms viņas pievērsās apakšveļas izgatavošanai.

Sieviešu ražojumi ir nopērkami internetā, un viens veļas gabals Rietumvalstu iedzīvotājiem izmaksā vairāk nekā 70 eiro,

Mežģīnes joprojām rotā tie paši sarežģītie raksti, tomēr veiksmīgā biznesa kritizētāji norāda, ka pieticīgās biksītes, krūšturi un stringi apkauno cienījamo mežģīņu izgatavotāju arodu.

Koņakovas mežģīņu muzeja vadītājs Mečislavs Kameņažs sacīja: “Visai Koņakovai ir kauns. Mēs esam izgatavojuši Koņakovas mežģīnes altāra pārsegiem, priesteru talāriem un pat pašam pāvestam. Bet tagad cilvēki valkās Koņakovas mežģīnes uz savām pēcpusēm.”

Tomēr Malgožata Stanašeka, kas nodibināja firmu “Koni-Art”, sacīja: “Mēs nepārdevām daudz mežģīņu, tādēļ mums bija kaut kas jāizdomā. Tā nebija vienas sievietes ideja, tā vairāk bija kolektīva ideja.”

Viņa uzsvēra, ka daļa par šiem ražojumiem saņemto līdzekļu tiek ziedoti baznīcai.

“Ja mēs klausītos visā, ko saka priesteris, mēs neko nenopelnītu,” viņa sacīja. “Tik un tā viņam būs ar to drīzumā jāsamierinās. Stringa biksītes vairo ziedojumus katoļu baznīcai,” piebilda Stanašeka.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Nosoda mežģīņu izgatavotājas par apakšveļas ražošanu”

  1. jenoc:


    nu ja jau ziedojumi no stringiem iet RKB ,tad jau protesti apklusīs.

  2. ieva:


    šis ir kautkas īpašs :DLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.