Ieskaties

9 komentāri par “Nosoda klusos telefonus baznīcā

 1. Šāda publiska veļas mazgāšana nav labāka par kluso telefonu, un nedara godu.
  Kas maksā par šo domēna vārdu, tam tas arī piederēs. NICam par pārējo nospļauties.
  Ir brīvs, piemēram, latvijasluteranis.lv un galu galā arī latviskais ar garumzīmi luterānis.lv.

 2. Cik nu publiska?
  Un ko tur daudz slēpt?
  Laikam jau nopietns uzbrauciens ir bijis, ja guvis e-publicitāti.8-)

 3. Roberto,

  a kāpēc luteranis.lv ir iebuksējis nu jau apm. gadu?? Kā toreiz tikai ievietoti divu mēnešu raksti (publicētie un nepublicētie), tā arī tikai tie tur joprojām ir lasāmi. Arhīvā taču ir vēl simtiem rakstu!!!

  Tu taču augstajiem kungiem izdari lielu pakalpojumu, nopublicējot internetā viņu rakstus bezmaksas! Vai tad viņi to nesaprot un nepasaka tev sirsnīgu paldies, ka pašiem tas nav jādara??????? Viņi taču var citiem augstiem kungiem aizjūras, piemēram, parādīt šo adresi un teikt: re kur mūsu darbs. Pat melots nebūtu!!

  ac,
  jean

 4. Robi, mans ieteikums — vai nu ieliec luteranis.lv LIELU aicinājumu ziedot, jo atverot šo lapu nevar pamanīt, ka kāds jelko lūgtu un ka tāpēc vezums stāv uz vietas, vai arī tikpat labi prasi savam mācītājam, draudzes priekšniekam vai draudzes padomei, kas bagāti vīri, lai noziedo kādu kapeiku.

  Vai arī viņiem par izbrīnu, ieliec iepriekšējo gadu LL textus bezmaksas, ziedojot savu darbu šim misijas darbam… Es varu tev palīdzēt :)

 5. jean, paldies par ierosinājumiem un padomiem – ņemsim tos vērā..

  P.S. izbrīns viņiem tika radīts jau pagājušogad, kad ikvienam piedāvājām ekskluzīvu iespēju izlasīt nekad neizdoto 2008.gada janvāra izdevuma “Latvijas Luterānis” numuru (Nr.229).

 6. sorry, par vārda “izbrīns” un “viņi” lietošanu. Par to jau nav stāsts…

  Kristīga satura mājas lapu nozīme ir uzrunāt cilvēkus, kas tur ieskatās, lai Dievs caur šiem vārdiem darbotos cilvēkos, radot viņos pestījošo ticību.

  Ja reiz azotē ir labi kristīgi teksti, tad kāpēc tos tur glabāt citiem nepieejamā vietā? Vajag tos kaut vai pamazām publicēt un ļaut tiem darboties.

  … un varbūt kāds grēcinieks tiks atgriezts

  .. vai kāds paštaisnais sapratīs savu grēcīgumu

  … un Debesīs būs prieks par atrasto “grasi”, kas iepriekš bija pazudis

Atbildēt