135. Kas ir iedzimtais grēks?


Nākamās lūgšanu brokastis notiks Makdonaldā

Kā ziņo PATIESI!,.Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags pirmdien izteica aicinājumu Valsts prezidentam Valdim Zatleram ieviest Latvijā jaunu tradīciju — Nacionālās lūgšanu brokastis.

Valsts prezidenta preses dienestā informē, ka Nacionālās lūgšanu brokastis pastāvot daudzās valstīs, bet ASV šo pasākumu vadot prezidents.

Iepriekš Lūgšanu brokastis Latvijā notika šī gada 28.februārī viesnīcas “Hotel de Rome” restorāna “Otto Švarcs” telpās ar skaisto skatu uz Brīvības pieminekli. Uz arhibīskapa Jāņa Vanaga ielūgumu bija atsaukušies 80 baznīcas, valdības un biznesa vadītāji, lai kopīgi aizlūgtu par mūsu tautu. Piedalījās pārstāvji no visām kristīgām konfesijām Latvijā, kā arī bijušais valsts prezidents Guntis Ulmanis, valdības pārstāvji un Saeimas deputāti.

Nākamās Lūgšanu brokastis jau ar Valsts prezidenta Valda Zatlera līdzdalību varētu notikt turpat netālu esošajā restorānā “McDonald’s”, norādījis arhibīskaps Vanags.

“Ir svarīgi, lai brokastīs varētu piedalīties visdažādāko sabiedrības slāņu cilvēki un neviens nejustos atstāts novārtā. Turklāt skats pa logu tur ir tikpat skaists kā no restorāna “Otto Švarcs” logiem.”


Cālīša burgersAbonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

4 atsauces par “Nākamās lūgšanu brokastis notiks Makdonaldā”

 1. moritz:


  var veermaniiti noiireet…

 2. Kundalini:


  atgadina Zalda Vatlera Draugu kopas tekstus

 3. krist2ps:


  Taa peedeejaa bilde ir labaa :D

 4. puritan:


  njaa- bet Otto ir tuvaak debesiim…Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.