28. Par ko Dievs runā otrajā bauslī?


Mobilais tālrunis – baznīcā

Mūsdienās arī baznīcēni plaši lieto saziņas līdzekļus, ņemot tos līdzi pat uz dievkalpojumiem. Nereti gadās, ka mobilās ierīces tiek atstātas dievnamos, tāpēc ir veikts pētījums, kura rezultātā noskaidrotas pilsētas, kurās mobilie tālruņi visbiežāk tiek pazaudēti tieši baznīcas telpās.


Saskaņā ar mobilo ierīču drošības kompānijas “LookOut” datiem ASV pilsētā Čikāgā trešā iecienītākā vieta, kur pazaudēt tālruni, ir baznīca. Savukārt Francijas galvaspilsētā Parīzē baznīca ir otra vispopulārākā vieta tālruņa pazaudēšanai. Arī Keiptaunā, Dienvidāfrikā, un Sidnejā, Austrālijā, baznīca ir otra iecienītākā vieta tālruņa pazaudēšanai.

Kā liecina pētījuma dati vidēji ik pēc 3,5 sekundēm tiek pazaudēts viens mobilais tālrunis. Līdz ar to speciālisti mobilo ierīču lietotājiem iesaka būt vērīgiem un uzmanīgiem un neiesaka baznīcā sprediķa laikā sūtīt īsziņas.

Firma “Lookout” savus datus pētījumam ievākusi no cilvēkiem, kas lieto uzņēmuma bezmaksas un maksas tālruņu meklēšanas rīkus. Šādi rīki parāda tālruņa atrašanās vietu interneta kartē.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.