Ieskaties

7 komentāri par “Kā Kristus turpina dzīvot jūsos?

 1. kā parasti: skaidri, saprotami un galvenais pārskatāmi

 2. Saskaņā ar šo Rakstos balstīto mācību jums nav pašam cītīgi jāstrādā un jānopūlas, lai paturētu sevī Jēzu. Viņš dzīvo jūsos, stiprina jūsu ticību un uztur jūsu dzīvību ar Savām asinīm un miesu, ko saņemat Svētajā Vakarēdienā. Jūs varat būt drošs par to, ka “Kristus ir jūsos” [Rom.8:10], kad jūs “no šīs maizes ēdat un no šā biķera dzerat”! [1.Kor.11:26] “Tiešām ne no cilvēka gribēšanas vai skriešanas – viss nāk no Dieva, kas apžēlojas”. [Rom.9:16] “Jo Dievs ir tas, kas pēc Savas labās gribas rosina gan jūsu gribēšanu, gan darbošanos”. [Fil. 2:13]
  Tiešām draugi e-ntuziasti, ne no mūsu gribēšanas un plosīšanās!

 3. Redzi papu, šajā luteriskajā mācībā par Sakramentu lieliski parādās, kas subjekc – Kristus, kas objekc – cilvēks. Par sofistiem šai jautājumā kļuvuši visi citi, izņemot luteriešus!

 4. Redzi, ddauka, kad sāk vispārējus postulātus veidot, pamatojoties tajās Rakstu vietās, kas šķietami tajā brīdī ērtākās, tad sanāk politika labākajā gadījumā, sekta – sliktākajā.
  Pievērsies ievada pēdējam teikumam un luteriskas sadaļas atšķirību pēdējam citātam vēlreiz, jo tos, šķiet, tu savā citejuma izlaidi.

 5. Kurā Rakstu situācijā Kristus nav subjekc un c. objekc, ko?
  Tātad tas nav manis viedots postulāts, bet Rakstu pamatdoktrīna!
  Liekas tas, draugs Indrex, studējot LA paskrējis garām tavām ausīm.

 6. Draugs, ddauka, mans komentārs attiecas uz tavējo 25.04.2007. 10:16 Tāpēc nesteidzies ar apšaubāmiem secinājumiem. Nesolīdi sanāk.

Atbildēt