356. Kad mēs esam patiesi sagatavojušies un cienīgi piedalīties Svētajā Vakarēdienā?


Izmeklēšana “Jēzus lietā”

…Jēzus?? – nu nav šaubu, ka Viņš bija reāla persona, …bet viss tas, …kas par Viņu sarakstīts / sastāstīts Bībelē…
…O, Jēzus, jā, jā – daudz esmu par Viņu dzirdējis, bet … nu tas, …ka kāds varētu patiešām uzcelties no mirušajiem…

Kāds žurnālists vārdā Strobels Lī, nav pažēlojis divus gadus savas dzīves, lai uzņemtu filmu, kurā tiek pateikts tik vien tik daudz, ka viņa prāts apšauba Jēzus dievišķumu, jeb, ka cilvēks nevar pats savā spēkā pie Dieva nedz nākt, nedz Kristum ticēt, nedz uz Viņu paļauties.

Neskatoties uz to, ka pasaule mūžam nav spējusi uz šādiem jautājumiem “par Dievu” lai atrastu viennozīmīgu atbildi, tomēr šo filmu DVD diskos plaši piedāvā ikvienam interesentam un jo īpaši skolu programmām. Vai šīs filmas veidotāji būtu paši nonākuši līdz ticībai?; Vai viņi spēs to Evaņģēlija veidā nonest līdz saviem skatītājiem? – par to varēsim spriest vienīgi pēc filmas noskatīšanās.

Un…Intriga saglabājas vai ne? Un tieši uz šādām jūtām jau ari’ jāspēlē tiem, kas vēlas kaut ko pārdot. Nu bet vai tad katreiz jāiekāpj sūdā, lai konstatētu – “phē – mēsli!”? Ja, kas labs te atrodams, tad Filipiešu vēstulē 1:15-18 Pāvils par to jau iepriekš runājis, ka būs šādi un tādi un visādi, kas pasludina Kristu, patmīlības dzīti, aiz netīriem nolūkiem, domādami ar to manām važām pievienot bēdas. Ko tad nu? Par katru veidu, kādā Kristus tiek pasludināts – vai ar izlikšanos vai patiesībā, es priecāšos.

…bet …Mēs zinām, ka ticība nekad nava cēlusies no gudras teoretizēšanas (filosofiksi pierādot taisnību), bet gan visģeķīgākās Evaņģēlija sludināšanas rezultātā. Un ar to lai mums pietiek.

Get the Flash Player to see this player.

Birkas: , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Izmeklēšana “Jēzus lietā””

  1. machss:


    nu uz ielas aptaujāt amerikānus nav tas gudrākais solis…
    viņi nav pārāk gudri…Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.