Facebook aizliedz publicēt Tēvreizi, atzīmējot to kā nepatiesu
Sociālā tīkla “Facebook” faktu pārbaudītāju nežēlastībā kritusi mūsu Kunga Jēzus Kristus mācītā lūgšana, kas atzīta par nepatiesu.
Luterāņu mācītājs Brendons Vors savā laika joslā publicējis nesagrozītu un ar komentāriem nepapildinātu Tēvreizes tekstu, kas atrodams Bībelē.
Taču neskatoties uz to faktu pārbaudītāji šo publikāciju atzīmējuši kā nepatiesu ziņu, pievienojot norādi uz rakstu, kurā “Facebook” noraida 2020. gada vidū izplatītās viltus ziņas, ka sociālajā tīklā lietotājiem esot “aizliegts” dalīties ar Tā Kunga lūgšanu.
Tā kā vietnē facebook.com iespēja šo ierakstu apskatīt citiem lietotājiem jau ir liegta, tad publikācijas autors pievienojis īsu viedo sižetu, kas apliecina notikušā faktu.

Ieskaties
Pāvests nebrauks ar čoperu
Aizliegto lamu vārdu saraksts
Svētais Krēsls no Lego klucīšiem
NASA apstiprinājusi Bībeles vēsti
Atmaskots pareizticīgo patriarhs Kirils
Latvijas iedzīvotāju dubultā morāle