Ieskaties

20 komentāri par “Eņģeļi – kādi tie ir?

 1. eņģeļi ir divējādi: labie un kritušie jeb ļaunie eņģeļi [un sakot ‘ļauns’ nevajag maldīgi iedomāties, ka Dievs nevarētu ļaunumu ierobežot vai kontrolēt, vai arī, ka tas būtu kā kāds līdzvērtīgs pretspēks labajam, bet ka Dievs ļaunuma apkarošanai var sūtīt/izmantot ļaunus eņģeļus

  shis un veel viens jautaajums mani sen jau moka. nu, par to ljaunumu. kaapeec vinjsh pieljauj ljaunumu uz zemes.

  vel viens, kursh mani nomoka, ir – mandahzkaart liekas, ka esmu enģelis vai vismaz eju uz to… bet kā lai es zinu. negribās jau arī zaimot, ziniet kā.

 2. nu tamdēļ jau arī tiek rakstīts lai neliktos (ka nekluptu),
  bet zinātu …kā stāv rakstīts:
  – – –
  (bet pēc atbildes uz otru tavu (seno) jautājumu vari lūkot iekš: Cah.11:4-11 … Es arī nesaudzēšu zemes iedzīvotājus, saka Tas Kungs, un redzi, Es nodošu ļaudis katru atsevišķi otra rokā un sava ķēniņa rokā; lai tad viņi arī sagrauj zemi, un Es neglābšu nevienu no viņu pašu rokām.”
  – – –
  redzi, eņģeļi ir tie, kas sūtīti kalpot (piem nest vēsti)
  un evaņģēlijs euangelion ir tā vēsts, kas nāk (tiek nesta) no Dieva

 3. doma taada, ka cilveeki pashi savu ljaunumu rada un tad pashi lai arii maljaas, ja?
  un kur Viņam tas kaifs rodas uz to visu skatīties? un vispār – kāda tam jēga? nu, šitam plosīšanās procesam uz planētas Zeme. (dievs valda arī par Jupiteru????)

 4. apmēram tā bam-bam,
  bauslība ir dota lai cilvēku pasargātu
  (pasargātu no paša (no pašiznīcināšanās))
  – – –
  lai tas neaizietu bojā nedzirdējis evaņģēliju
  – – –
  tas ir tas, ko mēs mācām:
  zemei jātop plicinātai un ļaunums aizvien pletīsies plašumā,
  bet Dievs līdz pasaules galam uzturēs savu Baznīcu
  (Kristum patiesi ticīgos)+(izglābs tos mūžībā)
  = izraus kādus no bojā ejošās pasaules

 5. bet priekš kam tas viss. priekš kam viņš radīja šito, atvainojos, bardaku. priekš kam viņam tas. vai tas vnk aizgāja pašplūsmā?
  kas radīja sātanu?

 6. priekš kam tas viss…
  priekš kam tev tas viss??
  kamdēļ tev to gribas zināt?
  – – –
  tas ko tu uzdod ir filosofiskas dabas jautājums:
  kas mēs (cilvēks) esam, no kurienes nākam, kurp dodamies, kāda tam visam dziļākā jēga…
  – – –
  filosofija nemeklē pēc atbildēm (tā meklē pēc aizvien jauniem jautājumiem)
  teoloģija savukārt sniedz atbildes uz jautājumiem, kuri mums pat nava radušies

 7. priekš kam tas viss…
  priekš kam tev tas viss??
  kamdēļ tev to gribas zināt?

  jo piemīt tieksme domāt. dažkārt

  teoloģija savukārt sniedz atbildes uz jautājumiem, kuri mums pat nava radušies
  nu, ok. uz tiem, kas man vēl nava radušies, uz tiem drīkst neatbildēt.
  sākumam varētu uz tiem, kas man radušies:
  bet priekš kam tas viss. priekš kam viņš radīja šito, atvainojos, bardaku. priekš kam viņam tas. vai tas vnk aizgāja pašplūsmā?
  kas radīja sātanu?

 8. Viss, kas ir, ir Dieva radīts. Arī eņģeļi, arī tie, kas no Dieva atkrituši, arī sātans, un
  zemei jātop plicinātai un ļaunums aizvien pletīsies plašumā,
  bet Dievs līdz pasaules galam uzturēs savu Baznīcu
  (Kristum patiesi ticīgos)+(izglābs tos mūžībā)
  = izraus kādus no bojā ejošās pasaules

  tas ir tas, būtiskais, mācībā
  u.t.i.Kristus nopelns

 9. nu, prinicipā es saprotu, ka viņš ir radījis sev normālu nodarbošanos.

  viņš turpina radīt? teiksim, dvēseles jaunas? teiksim, ļaunumu vēl?

 10. Cilvēks ir radīts ar brīvo gribu,izvēli. daudzreiz viņš izvēlas ne tās labākās lietas, tādēļ tādas izvēles rezultātā nākas ciest apkārtējai pasaulei. tas ir savādi, bet patiesi – mēs spējam ietekmēt pasauli kaut vai tikai ar nieka vienu izvēli.

  kur radies sātans?
  viņu Dievs radīja kā skaistāko no visiem eņģeļiem – viņam sakāpa galvā par to un viņš sāka pretoties Dievam un tad arī viņš kļuva par kritušo eņģeli.

  *paulish rakstiis veel

 11. Cilvēks ir radīts ar brīvo gribu,izvēli. daudzreiz viņš izvēlas ne tās labākās lietas, tādēļ tādas izvēles rezultātā nākas ciest apkārtējai pasaulei. tas ir savādi, bet patiesi – mēs spējam ietekmēt pasauli kaut vai tikai ar nieka vienu izvēli.,

  nekas ne ar ko necīnās, vnk baigi patīk novelt vainu uz sātanu un vēl nez ko- nav forši apzināties- ka pats MĪĻAIS esi savu ziepju pamatā.

 12. bum-bum
  nu, vecais drauks, tu kā vienmēr nekad nekļūdies.

 13. Minka, atbilde uz tavu pirmo jautājumu.
  Kā tu zinātu, ka darīg grēku ir ļaunums, ja nekad nebūtu ļaunumu cietusi? Kā tu zinātu ko spēj izdarīt viens aizdedzināts sērkociņš, ja Dievs nekad nepieļautu degošus sērkociņus ļaunu cilvēku rokās?
  Jautā labāk, vai ļaunumu Dievs ir palaidis bezkontrolē mūžībā, vai tur to iegrožotu laikā un telpā? Vai ļaunumam ir beigas vai nav? Kas ir nāve?

 14. bet dievs vareeja radiit arii taa, ka tas seerkocinjsh neko sliktu nedariitu. piemeeram

 15. es neesmu par dievu- es par līdzībām.

  iespēja apdedzināties tik no sērkociņa dažam labam ( nu tādam kam nav galva smiltīs, dabiski ) paver iespēju saprast, ka var apdedzināties arī trakāk nekā no viena sērkociņa.

  sērkociņš – tā ir faktiski uzdāvināta proves iespēja, nu sapratīs viens no cik tur tūkstošiem- bet nu tas ar nav slikts rādītājs.

 16. philosophia ir gudrības mīlēšana
  (parasti savas gudrības)
  – – –
  veiksmīgu pļurkšķēšanu/muldēšanu/bum-bul-ēšanu

 17. kādēļ degunu bāzt lietās, kuras nav?respektīvi – Dievs ir un Viņš ir radījis tieši šo visu, ko redzi un ko neredzi, to, kas ir, kas bija, kas būs. Viss tiek aprakstīts Viņa Vārdā.

  as i said- ir tikai balts vai melns. vidusceļa nav, lai kā arī cilvēka prātam to negribētos saprast un pieņemt. ir tikai debesis vai elle. pēc nāves – 3.vietas nav. [ es ticu tam, kas ir rakstīts Dieva Vārdā un tajā nav pretrunu]

  Viņš varēja radīt visu pēc Savas sirds patikas, kā un ko tieši Viņš gribēja. un Viņš izvēlējās tieši šo radīt. visu, kas ir. un ne citādi. citādāk cilvēce vēl padarītu galu ātrāk..Dievam ir plāns. ātri, ērti, vienkārši, lēti[cilvēka prātā – dārgi], neticami, izdevīgi, perfekti, ideāli, brīnumaini ideāls piedāvājums – maini savu dzīvi pret dzīvi ar Viņu un iegūsti mūžīgo dzīvību+īstu draugu Jēzu+jaunu ES+jaunas attiecības ar citiem cilvēkiem+citas vērtības+ jaunu, uzlabotu domāšanu+jaunu sirdi, pilnu ar mīlestību…

 18. Caw visiem:) “minka la bam” es juuto to pashu ko tu biji raxtijis sho sajuutu kad tev ir kaada noziime meerkis visu virziit uz labu,peedeejos gados man shii doma biedee juutos kad man ir kaads uzdevums vai tikai kaadas manas iedomas neesmu saskatiijies televizoru juutos vairaak gariigs nekaa fizisks. No saakuma likaas ka eju … nu juus jau zinaat, bet neveelos ar savu riiciibu kaadu apdraudeet nezinu vai visu atstaat kaa ir vai iejaukties un labo atbalstiit! Jo esmu tikai cilveeks parasti mana vecuma cilveeki ir daudz savaadaaki vinjiem ir citas veertiibas bet man citas man nesaprast vinjus vinjiem nesaprast mani juutos savaadaaks kaa citi visur redzu netaisniibu bet netaisniibu, nezeeliibu un gribas visiem paliidzeet bet tas nav manos speekos varu tikai aizluugt kaadu labu vaardu…:( baac nesmejieties par mani tikai

Atbildēt