113. Kas ir iekāre?


Dzīves Labotājs

Runājot par cilvēka gribu, mēs izšķiram četrus dažādus stāvokļus:

 • pirms grēkā krišanas;
 • pēc grēkā krišanas;
 • pēc atdzimšanas;
 • pēc miesas augšāmcelšanās.

Mēs zinām, ka bauslība ir garīga, bet es esmu miesīgs, pārdots grēka varā. Jo es pats nesaprotu, ko daru; jo nevis to, ko gribu, es daru, bet, ko ienīstu, to es daru. Bet, ja es to daru, ko negribu, es piebalsoju bauslībai un atzīstu, ka tā ir laba. Bet tad jau vairs es tas neesmu, kas dara ļaunu, bet manī mītošais grēks. Jo es zinu, ka manī, tas ir, manā dabīgajā miesā, nemīt nekas labs. Labu gribēt man ir dots, bet labu darīt ne. Jo labo, ko gribu, es nedaru, bet ļauno, ko negribu, to es daru.

Bet, ja es to daru, ko negribu, tad darītājs neesmu vairs es, bet manī mītošais grēks. Tad nu šādu bauslību es atrodu, ka, gribot darīt labu, man iznāk ļaunais. Mans iekšējais cilvēks ar prieku piekrīt Dieva bauslībai. Bet savos locekļos es manu citu bauslību, kas karo ar mana prāta bauslību un padara mani par grēka bauslības gūstekni, kas ir manos locekļos. Es, nožēlojamais cilvēks! Kas mani izraus no šīs nāvei lemtās miesas?

Pateicība Dievam mūsu Kungā Jēzū Kristū! Tā nu es ar savu prātu kalpoju Dieva bauslībai, bet ar savu miesu grēka bauslībai. [Rom.7:14-25]

Jēzus ir izmainījis tavu dzīvi. Vai saglabāt izmaiņas?

 • (83%)
 • Atcelt (10%)
 • (7%)Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Dzīves Labotājs”

 1. Roberto:


  kā es gribētu, lai būtu šāda iespēja saglabāt izmaiņas, bet ar nožēlu piekrītu apustuļa Pāvila vārdiem…

 2. Aiga B.:


  izmaiņas jau tiek saglabātas…tikai paši nepamanām. Taču superīga opcija :)))

 3. wrc:


  Žetons!:) Šito jāieliek Windows caurumos.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.