16. Ko Dievs vēlas mums teikt ar pirmo bausli?


5 lietas, ko Jēzus ir sacījis par naudu

Amerikas Bībeles biedrības pārstāvji apkopojuši un publicējuši tās Svēto Rakstu vietas, kurās Jēzus Kristus tiešā veidā izteicies par naudu.

Jēzus par naudu

 • Mateja evaņģēlija 5.nodaļas 42.pants:

  Dod tam, kas tevi lūdz, un nenovērsies no tā, kas no tevis grib aizņemties.

 • Marka evaņģēlija 12.nodaļas 41. – 44.pants:

  Jēzus, sēdēdams iepretim ziedojumu traukam, vēroja, kā ļaudis met naudu traukā. Daudzi bagātie meta daudz. Bet nāca nabadzīga atraitne un iemeta divas artavas – tas ir viens kvadrants. Un, pieaicinājis savus mācekļus, viņš tiem sacīja: “Patiesi es jums saku: šī nabadzīgā atraitne ir ziedojusi vairāk nekā visi pārējie, kas meta ziedojumu traukā. Jo tie visi ir ziedojuši no savas pārpilnības, bet viņa no savas trūcības ziedoja visu, kas tai bija, – visu savu iztiku.”

 • Lūkas evaņģēlija 3.nodaļas 14.pants:

  Arī kareivji viņu izjautāja: “Un mēs, ko lai mēs darām?” Un viņš sacīja tiem: “Neizspiediet naudu un neapsūdziet nepatiesi, bet esiet mierā ar savu algu.”

 • Mateja evaņģēlija 6.nodaļas 19. – 21.pants:

  Nekrājiet sev mantas virs zemes, kur kodes un rūsa tās maitā un kur zagļi rok un zog, bet krājiet sev mantas debesīs, kur ne kodes, ne rūsa tās nemaitā un kur zagļi nerok un nezog. Jo, kur ir tava manta, tur būs arī tava sirds.

 • Lūkas evaņģēlija 16.nodaļas 13.pants:

  “Neviens kalps nevar kalpot diviem kungiem; vai nu vienu tas ienīdīs un otru mīlēs, vai arī vienam izdabās un otru nicinās. Jūs nevarat kalpot Dievam un mamonam.”

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.