231. Kādām ir jābūt vietējām draudzēm un to asociācijām?


Atbrīvojušies no koda 666

Cīņa, kas ilgusi vairākus gadus starp pilsētas Reeves (Luiziānas štats ASV) iedzīvotājiem un vietējo telefonu kompāniju CenturyTel vainagojusies ar pilsētnieku uzvaru.

Tagad telefona pilsētas koda 666 vietā, Bībelē zināms kā zvēra skaitlis, būs neitrāls kods – 749. Taču, lai pārietu uz jauno kodu, visiem kuriem ir telefons nepieciešams trīs mēnešu laikā iesniegt prasību.

Interesanti, ka viens no pirmajiem, kurš atteicās no “zvēra skaitļa” ir pilsētas mērs Skots Vokers. Stāsts sācies iepriekšējā gadsimta sešdesmitajos gados, kad CenturyTel piešķīra pilsētiņai šādu kodu. Reeves iedzīvotāji, pārsvarā godprātīgi kristieši, sāka protestēt pret sešiniekiem un pārpludināja telefona kompāniju ar vairākām sūdzībām. Arī pēc vairākiem gadiem šī reliģiozā degsme nepārgāja un CenturyTel nācās piekāpties.

Mērs S. Vokers uzskata, ka šāds CenturyTel lēmums notika pateicoties “dievišķai iejaukšanās”. Taču viņš arī atzina, ka liela loma ir bijusi divu Luiziānas štata senatoru ietekmei.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Atbrīvojušies no koda 666”

 1. Roberto:


  12 января
  Погиб Геннадий Бачинский

  Геннадий Бачинский родился 1 сентября 1971 года. Окончил Санкт-Петербургский Государственный Электротехнический Университет. Работал на радиостанциях: “Полис”, “Модерн” – Санкт-Петербург.

  Но популярность к ведущему пришла, когда он перебрался работать в Москву сначала на “Русское Радио”, а затем и на Радио MAXIMUM, которому Гена посвятил более пяти лет жизни.

  Помимо своей работы на радио он успевал участвовать в телепроектах и сниматься в кино. Он еще многое мог успеть, Гене было всего 36 лет. Несмотря на то, что последние полгода Геннадий работал на радио “Маяк”, для коллектива “Русской Медиагруппы” это шок и большая утрата.

  Дельфин – Снег

  Сыпала ночь снег рваной подушкой луны
  Звездами дискотек на города валуны
  Белого шепота страх не оставляя следов
  Искрой ножа в руках крадется среди домов

  Он не вернется, не жди. Дыхания стынет пар
  Он где-то на пол пути света включенных фар
  Пересекает мир по руслам шумящих рек
  Туннелями черных дыр через печалей снег

  Брильянтовая пыльца увядшей мечты цветов
  Сыплется без конца на площади городов
  И от нее до него через всю землю бег
  И кажется так легко падает белый снег

 2. moritz:


  kaads pilsonjiem atvieglojums! varu iedomaaties… sveetiigu miegu vinjiem… :)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.