319. Ko atslēgu vara sevī ietver?


Rokmūziku spēlē arī luterāņu mācītājs

Japānā kāds luterāņu mācītājs kļuvis populārs Dieva kalpam neraksturīgā veidā, proti, atverot savu krogu un spēlējot tur rokmūziku.

Rokmūziku spēlē arī luterāņu mācītājs

Tokijas evaņģēliski luteriskās draudzes garīdzniekam Kazuhiro Sekino patīk spēlēt rokmūziku un no kalpošanas draudzē brīvajā laikā, kas pamatā ir vēlu vakaros, viņš savu hobiju ir pārvērtis visai savādā aktivitātē, ko pats sauc par misiju laicīgajā sabiedrībā.

Mācītājs ne tikai spēlē roku, bet sapulcinājis domubiedrus, nodibinājis rokgrupu “Boxi Rocks”, un “misionē” paša atvērtā bārā, kur jaunieši, malkojot kokteiļus, var klausīties laicīgu mūziku, garīdznieka izpildījumā. Uz skatuves viņš ir tērpies mācītāja amata tērpā – talārā vai albā, kam reizēm uzmet pa virsu ādas jaku.

Luterāņu mācītājs uzskata, ka viņa mīļākās grupas “Slipknot”, “Metallica” un “Megadeth” nav atbaidošas, bet gan aicina cīnīties par netaisnību pasaulē. Kazuhiro Sekino apgalvo, ka koncertu apmeklētāju kļūst arvien vairāk. Viņam tā esot iespēja iziet sabiedrībā ar vēsti, kad Dievs ir tepat līdzās mūsu dzīvēs, savukārt, klausītāji, pamatā jaunieši, atraisoties eksistenciālām sarunām par savu dzīvi, un dodoties mājās ar gaišām domām.

boxi rocks

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.