172. Kādēļ bija nepieciešama pestīšana?


Naglas, ar kurām esot krustā sists Jēzus

Ebreju izcelsmes kanādiešu kino dokumentālists Simha Jakobovičs pauž viedokli, ka Izraēlā esot atrastas naglas, ar kurām varēja būt krusta piesists pats Dieva Dēls.

naglas, ar kurām esot krustā sists Jēzus


Dokumentālā filmā “Kristus naglas” viņš demonstrē apmēram astoņus centimetrus garas naglas ar lokveida galviņām, kurām ir atlocīti gali.

Abas šīs naglas esot atraduši celtnieki, kad kādā Jeruzālemes parkā, būvējot ceļu, pilnīgi nejauši uzdūrušies apmēram 2000 gadus vecam apbedījumam, uz kura bija iegravēts vārds Josif bar Kaiafa,

Ņemot vēra, ka vārds Kajafa Jūdejā bija ļoti rets, hipotētiski šis kaps varēja piederēt tieši tam garīdzniekam, pie kura saskaņa ar Jauno Derību vispirms ticis aizvests sagūarestētais Kristus.

Jakobovičs uzskata, ka Kajafa pēc Jēzus sodīšanas esot saglabājis šīs naglas un neesot no tām šķīries arī pēc savas nāves.

Lai noskaidrotu, vai šīs naglas tik tiešām tikušas izmantottas Jēzus krustā sišanas, būtu nepieciešams uz tām atrast asins atliekas, kuras varētu laboratoriski salīdzināt ar asinīm uz Turīnas līķauta, kurā esot bijis ietīts Kristus ķermenis pēc krustā sišanas. Taču vispirms būtu oficiāli jāapstiprina, ka pats Turīnas līķauts ir īsts.

Birkas: , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.