140. Kā mums, pakļautiem mantotajam iedzimtajam grēkam, izbēgt no mūžīgas pazudināšanas?


Mūķene stāvoklī – šoks katoļu baznīcai

Gluži vai TV raidījuma “Es nezināju, ka esmu stāvoklī” sižeta cienīgi notikumi risinājušies kādā Itālijas mazpilsētā esošā katoļu baznīcas klosterī.

Mūķene stāvoklī - šoks katoļu baznīcai


Kādu dienu 31 gadus vecajai mūķenei sākušās neciešamas vēdera sāpes un klostera māsas, zibenīgi reaģējot, nogādāja savu biedreni tuvējā slimnīcā. Taču liels bija visu pārsteigums, kad pēc vairākām stundām celibāta zvērestu solījusī mūķene dzemdējusi veselīgu puisēnu.

Izrādās, ka sieviete pirms pusotra gada bija nolēmusi pilnībā veltīties Dievam un iestājusies klosterī, apņemoties dzīvot šķīstībā, nabadzībā un paklausībā. Pagājušā gada pavasarī mūķene uz neilgu laiku bija devusies apciemot savus tuviniekus, un tai pat laikā acīmredzot viņa bija nodevusies kaislīgai mīlas dēkai, kā auglis tagad nāca pasaulē.

Pati mūķene apgalvo, ka nav zinājusi par esošo grūtniecību, un uzskata, ka piedzimušais dēls, kuru viņa jau nosaukusi par Francisku, ir dāvana no paša Dieva.

Romas katoļu baznīcas pārstāvji ir šokēti par notikušo un pauž viedokli, ka mūķenei, kas apgānījusi celibāta zvērestu, vairs neesot vietas klosterī. Savukārt ticības māsas ir norobežojušas no “grēcinieces” un nevēlas pat dzirdēt par viņu.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.