Ieskaties

2 komentāri par “Mājokļa jautājums Bībelē

 1. Nu, un ko piedāvājat?
  Pārdot visu un izdalīt bomžiem nav liela māksla.
  Un pēc tam – pievienoties tiem pašiem bomžiem?
  A kas mūs visus uzturēs?
  Ļaut savā mājā, kur aug bērni utt., mitināties bomžiem? Un visu vākt un satīrīt pēc viņiem, uzraujoties uz zādzībām? Uzturēt tādus liekēžus?

  Jēzum bija vienkārši – viņš uzbūra zivis vai maizi, ja vajadzēja ēst. Mums tādu spēju nav. Tikai ar darbu. Bet tas savukārt prasa ieguldīt naudu izglītībā vai biznesā, normālus dzīves apstākļus, pieklājīgi izskatīties, ne kā bomzim, un tā tālāk.

  Par grēkiem. Neesmu redzējis nevienu kristieti, kas būtu pēc kristības negrēcīgs kļuvis. Tādi paši vien ir kā bija pirms tam. Tikai tagad acīmredzot var grēkot nebēdājot. Tāda tā atšķirība?

  Vai vienīgais kristieša mērķis ir nolikt galvu pie krusta (tipa ļaut sevi pamatīgi nomocīt un apsmiet) un atdot galus?

  Vot padomājiet kristieši par šito.

 2. Draugs, kartupel, karstu-tu-streb,

  1. Atbalstīt, uzturēt un veicināt Evaņģēlija sludināšanu pasaulē nenozīmē apkopt bezpajumtniekus. Runa ir par kristīgo draudzi. Vari, protams, kļūt par māti kartupeli kā Kalkutas Terēze, bet tas nav tas, par ko runā autors. Pasludini labo vēsti, iztulko kādu grāmatu, noorganizē kādu pasākumu, ziedo draudzei un misijas darbam.

  2. Bez grēka nav neviens, tomēr sirdsmiers un mūžība pieder svētajiem, proti, tiem, kas nevis paši ir svēti kļuvuši, bet kurus par tādiem darījis Dievs Jēzus Kristus nopelna dēļ.

  3. Kartupel, tavs uztraukums man atsauca atmiņā Mk.10:17-22.

  Turklāt, kartupel, ja tev ir ko pārdot, tad priecājies. Labi, ka tev nav jāmaksā 40 gadus kredīts par vienistabas dzīvokli Pleskodālē.

  Ar cieņu,
  gviclo

Atbildēt