329. Kam ir tiesības būt aicinātam?


Mācītājs pārdod baznīcu

Mazas un klusas Kalifornijas štata, pilsētiņas Riponas mācītājs “pa kluso” pārdevis vietējās baznīcas ēku un mācītāja māju, par iegūto naudu iegādājoties sev portatīvo datoru un. jaunākā modeļa ar visām ekstrām aprīkotu BMW, kura cena ir vairāk kā 100000 ASV dolāru.

Par 54 gadus vecā kritušā Dieva kalpa Rendala Radika nelietīgo rīcību viņa draudzes locekļiem kļuva zināms jau pirms gada, kad vienu baznīcēniem vietējā banka bija informējusi par mācītāja ārkārtīgi dārgo pirkumu.

Visai drīz izrādījās, ka mācītājs tiešā vārda nozīmē dzīvojis pāri saviem līdzekļiem – pārdevis draudzes īpašumus, tādējādi iegūstot 525000 ASV dolāru.

Pēc tam, kad draudzē izplatījās ziņas par mācītāja nedarbiem, Radiks mēģināja aizbēgt. Tomēr tas viņam neizdevās, jo mācītājs tika notverts, pat nepaspējot pamest Kalifornijas štata teritoriju.

Šobrīd jau vairāk kā 6 mēnešus veiklais “Dieva Tā Kunga mantas iztirgotājs” atrodas apcietinājumā, un viņam draud nodarījumam adekvāts cietumsods – aptuveni 10 gadi.

Tomēr, bijušā mācītāja advokāts pieļauj, ka viņa klientam cietumā nenāksies sēdēt vispār, jo viņam it kā esot izdevies “piedabūt savu kameras biedru atzīties vēl vienā slepkavībā”, par kuru Kalifornijas tiesību sargiem neesot bijis ne jausmas.



Abonē šīs atsauces.




Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.