69. Ko Dievs mums piekodina ar ceturtā baušļa apsolījumu?


Latvijas noziedzīgie garīdznieki

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju pēdējo četru gadu laikā esot aizturēti un stājušies tiesas priekšā vairāki Latvijas noziedzīgie garīdznieki.

Latvijas noziedzīgie garīdznieki

Vienā no gadījumiem notiesāts evaņģēlists, kurš, izmantojot elektrošoka ierīci, aplaupījis pārtikas veikalu, nolaupot gandrīz 274 eiro. Šajā gadījumā tiesa laupītajam piesprieda desmit mēnešus ilgu brīvības atņemšanu.

Savukārt kāds cietuma kapelāns notiesāts par mēģinājumu ieslodzījuma vietā ienest mobilo tālruni, ko plānoja nodot ieslodzītajam. Kapelāns tiesai attaisnojies, ka noziegumu izdarījis savas mazās darba pieredzes dēļ, jo nav izpratis ieslodzīto psiholoģiju. Tiesa kapelānam piesprieda 40 stundas piespiedu darba, kā arī uz vienu gadu uzlika liegumu strādāt ieslodzījuma vietās.

Turpretim kādam Rēzeknes-Daugavpils diacēzes katoļu priesterim tiesa piespriedusi astoņus mēnešus ilgu brīvības atņemšanu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, kā rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums.

Bez tam vēl kāds garīdznieks, kurs bija apsūdzēts par dzimumnoziegumiem pret nepilngadīgajiem, nesagaidījis pēdējās tiesas instances lēmumu, miris apcietināma vietā.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.