294. Kādus sakramentus Kristus ir iestādījis?


Kristiete nevar būt superrmodele

Viena no “Victoria’s Secret” eņģeļu meitenēm atteikusies no savas veiksmīgās karjeras, jo viņasprāt tas esot pretrunā kristietības pamatnormām


Kailija Bisuti pēc vairāku gadu darba prestižajā zīmolā ir atskārusi, ka viņa apakšveļas modes industrijā tikusi izmantota kā gaļas gabals. Viņa ir sarakstījusi un izdevusi grāmatu “Es neesmu eņģelis: no Victoria’s Secret modelei līdz paraugmodelim”, kurā stāstīts, ko nācies pārdzīvot ticīgai modelei.

Jaunā sieviete bija centusies iemantot slavu, panākumus un naudu, bet pusceļā sapratu, ka šīs lietas nenesīs gandarījumu uz ko viņa bija cerējusi. Diemžēl tā brīža dzīvesveids disharmonēja ar viņas vēlmi kļūt par praktizējošu kristieti.

Tagad Kailija kalpo par brīvprātīgo kādā Montanas štata mazpilsētas draudzē un ir izstrādājusi kristiešu apģērbu līniju, kurā drēbes apdrukātas ar Bībeles citātiem.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Kristiete nevar būt superrmodele”

  1. Roberto:


    Saskaņā ar mūsu rīcībā esošo informāciju Kailija Bisuti apmeklē evanģelikāļu draudzi “Grace Church” ASV Montanas štata pilsētiņā Kalispellā.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.