127. Ar kuru bausli ir saistīti galavārdi?


Kristieši sagaida “Lady Gaga”

Vairāki duči radikāli noskaņotu kristiešu Filipīnu galvaspilsētā Manilā pulcējās mītiņā, lai paustu savu attieksmi pret amerikāņu dziedātājas, dziesmu autores un mūziķes Stefanijas Džoannas Andželīnas Germanotas koncertu.


Protestētāji no kristiešu jauniešu organizācijas sacīja, ka viņus aizskar dziedātājas mūzika un reklāmas un ka dziesmu “Judas” uzskatot par zaimojošu.

Par spīti protestētāju solījumiem iesūdzēt dziedātāju tiesā, ja koncertos Manilā tiks izpildīta dziesma “Judas”, “Lady Gaga” koncerttūres repertuārs netika mainīts un līdz ar to zaimojošā dziesma izskanēja.

Neskatoties uz to, ka odiozā māksliniece bērnībā ir apmeklējusi privātu katoļu skolu, koncerta norises vietā tika norīkoti morāles un ētikas cenzori, lai pasākuma laikā nebūtu nekāda veida neķītru uzvedības izpausmju vai cilvēku reliģisko jūtu aizskārumu.

Filipīnās no aptuveni 93 miljoniem iedzīvotājiem par kristiešiem sevi uzskata 90%, no kuriem vairākums ir Romas katoļu baznīcai piederīgie.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Kristieši sagaida “Lady Gaga””

  1. luterānis:


    Mūzika šai dāmai ir tā nekas, pavelk, tikai nevar saprast, kāpēc jāpūlas tik ļoti šokēt publiku ar visādām muļķībām.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.