19. Kas ir elku kalpība?


Visu laiku populārākā kristiešu dziesma

2019.gada nogalē dziedātāja Lauren Daigle kļuva par mūzikas izdevuma Billboard rekordisti. Viņas dziesma You Say izdevuma toptabulu pirmajās ailītēs noturējās 62 nedēļas. Līdz tam rekords piederēja Hillsong dziesmai Oceans.

Visu laiku populārākā kristiešu dziesma

Lauren atzīst, ka tieši šī dziesma bijusi liels iedvesmas avots arī viņas daiļradei. Intervijā dziedātāja pauž, ka klausoties Oceans, viņa sapņojusi par līdzīgiem panākumiem. Un sapņi piepildījās…

Par ko ir dziesma You Say? Lauren teic, ka par kristieša identitāti. Tā ir atgādinājums, ka brīžos, kad cilvēks ir vājš, Dievs vienalga ir spēcīgs: “Kad jūtos neadekvāti, vienmēr ir brīdis, kad Dievs iejaucas un paņem prom manas nepilnības. Šo patiesību es sev atgādinu uz skatuves ik vakaru.”

2019.gadā Lauren Daigle tika nominēta kristīgās mūzikas Dove balvai sešās kategorijās un divās kategorijās arī Grammy balvai. Telekanālam Fox News dziedātāja teica: “Manā sirdī ir aicinājums dziedāt kristīgu mūziku, lai uzrunātu cilvēkus. Nav svarīgi, kur viņi dzīvo – mana sirds vēlas, lai visi cilvēki sastaptos ar Dieva mīlestību.”

Visu laiku populārākā kristiešu dziesma audiovizuāli iepazīstama šeit.

Lapas: 1 2

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Visu laiku populārākā kristiešu dziesma”

  1. Cody:


    Ir simtiem šādu melodijai līdzīgu dziesmu. Kas tā aizrāvis kristiešus? Skaista meitene desmitiem miljoniem dolāru vērtā mājoklī?

  2. Roberto:


    tas ir jeņķu popularās kristietības fenomens – “es, man, ..” – godības teoloģijas atblāzma. Dživot kristietim cienīgu dzīvi, ko saprot bez maz vai ka paradīzi zemes virsū.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.